1000 TL'ye mekanik klavye önerisi

Bütçe
1000 TL

Xauxya

Femtopat
Daha fazla  
Bilek desteği şart değil ve mavi dışında bütün Switch'ler olur. En iyisi bu derseniz diye 1000TL yazdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam boy.

TKL.

%60 isterseniz

Tam boy.

TKL.

%60 isterseniz

Merhaba, Logitech hakkındaki düşünceleriniz neler sizce alınır mı? Çok şikayet okudum hakkında kafamı karıştırdı. Cooler Master CK530 ile arasında kaldım. Cooler Master daha önce hiç kullanmadığım bir marka olduğu için biraz korkutuyor klavyeyi genel hatlarıyla çok sevmiş olsam da.

Önerileriniz için teşekkürler fakat biraz daha uygun bir şeyler arıyorum ve %60 klavye tercih etmiyorum. Aklımda Monster Pusat K3 Pro var nasıldır. Alınır mı?
aynı zamanda foruma daha yeni katlıdım forum hakkında pek bir bilgim yok.

Önerileriniz için teşekkürler fakat biraz daha uygun bir şeyler arıyorum ve %60 klavye tercih etmiyorum. Aklımda Monster Pusat K3 Pro var nasıldır. Alınır mı?

Güzel klavye alternatif.

Güzel klavye alternatif.
Hangisi öneririsiniz

Aynı zamanda monsterda daha çok özellik var ve daha ucuz örnek olarak ses tekerleği multi medya tuşları gibi

Merhaba, Logitech hakkındaki düşünceleriniz neler sizce alınır mı? Çok şikayet okudum hakkında kafamı karıştırdı. Cooler Master CK530 ile arasında kaldım. Cooler Master daha önce hiç kullanmadığım bir marka olduğu için biraz korkutuyor klavyeyi genel hatlarıyla çok sevmiş olsam da.

Logitech gx Switch'lerde sorun yok alabilirsiniz Romer G Switch'ler sorunlu.

Geri
Yukarı