1000 TL'ye mekanik klavye önerisi

Bütçe
1000 TL
Ben sıfırdan pc toplayacağım için her şey dahil belli bir bütçe belirledim ona göre seçmeye çalışıyorum ayrıca %60 klavye tercih etmememin sebebi f tuşları yok yön tuşları yok bu sebepten bence gerçekten kullanışsız.
Yukarılarda monster pusat k3 pro ike ilgili yay sesi sorunundan bahsedilmiş kulaklık takacağım için pek sorun olmaz aynı zamanda bu alacağım klavyeyi beni yaklaşık 1 yıl idare etsin diye alıyorum girek 1000 tl vermek istemiyorum çünkü hayalimdeki klavye SteelSeries Apex Pro Tkl bu klavye 2000 tl olduğu için şimdi ben bi klavyeye 1000 tl versen sonra apex proyu almak isteyince 3000 tl gibi bir fiyat çıkıyor onun yerine daha ucuz bir şey planlıyorum

Ben sıfırdan PC toplayacağım için her şey dahil belli bir bütçe belirledim ona göre seçmeye çalışıyorum ayrıca %60 klavye tercih etmememin sebebi F tuşları yok yön tuşları yok bu sebepten bence gerçekten kullanışsız.
Yukarılarda Monster Pusat K3 Pro ike ilgili yay sesi sorunundan bahsedilmiş kulaklık takacağım için pek sorun olmaz aynı zamanda bu alacağım klavyeyi beni yaklaşık 1 yıl idare etsin diye alıyorum girek 1000 TL vermek istemiyorum çünkü hayalimdeki klavye SteelSeries Apex Pro TKL bu klavye 2000 TL olduğu için şimdi ben bir klavyeye 1000 TL versen sonra Apex Pro'yu almak isteyince 3000 TL gibi bir fiyat çıkıyor onun yerine daha ucuz bir şey planlıyorum

Çınlama sesi çok sorun olmaz. Zaten kulağını iyice yaklaştırınca geliyor o ses Monster'ı beğendiysen alabilirsin.

Ben sıfırdan pc toplayacağım için her şey dahil belli bir bütçe belirledim ona göre seçmeye çalışıyorum ayrıca %60 klavye tercih etmememin sebebi f tuşları yok yön tuşları yok bu sebepten bence gerçekten kullanışsız.
Yukarılarda monster pusat k3 pro ike ilgili yay sesi sorunundan bahsedilmiş kulaklık takacağım için pek sorun olmaz aynı zamanda bu alacağım klavyeyi beni yaklaşık 1 yıl idare etsin diye alıyorum girek 1000 tl vermek istemiyorum çünkü hayalimdeki klavye SteelSeries Apex Pro Tkl bu klavye 2000 tl olduğu için şimdi ben bi klavyeye 1000 tl versen sonra apex proyu almak isteyince 3000 tl gibi bir fiyat çıkıyor onun yerine daha ucuz bir şey planlıyorum
fn tusu ile butun tuslari kullanbiliyorsn :)

Yardım eden herkese çok teşekkürler monster pusat k3 pro alacağım çok sağ olun pu forumun insanı ayrı güzel.

Yardım eden herkese çok teşekkürler monster pusat k3 pro alacağım çok sağ olun pu forumun insanı ayrı güzel.
1000 tlye kadar butcen oldup gidip monster klavye alman cidden cok kotu inceleme videolarina bakarsan anliacksin aydinlatma yaziliminin ve switchlerin kotulugunden anliyacaksin zaten :)
ama sen bilirsin yinede

Bi öneriniz varmı. Ayrıca bütçemde bir artış oldu sınırsız gibi bişey hangi klavyeyi önerirsiniz. Birde steelseries apex pro tkl mi daha iyidir hyperx alloy origins core mu + şeklinde maddeler ile yazarsanız sevinirim.
Bi öneriniz varmı. Ayrıca bütçemde bir artış oldu sınırsız gibi bişey hangi klavyeyi önerirsiniz. Birde steelseries apex pro tkl mi daha iyidir hyperx alloy origins core mu + şeklinde maddeler ile yazarsanız sevinirim.

tabikide steelseries :D

ancak bana sorarsaniz bir klavyede 2400 gereksiz
corsair k68 rgb versiyonu alabilirsiniz ayrica cherry mx switch illa ben para vericem diyorsn tabkide steelseries ama gereksiz pahali :)

tabikide steelseries :D

ancak bana sorarsaniz bir klavyede 2400 gereksiz
corsair k68 rgb versiyonu alabilirsiniz ayrica cherry mx switch illa ben para vericem diyorsn tabkide steelseries ama gereksiz pahali :)
Ayarlanabilir omnipoint switchler olduğu için çok cazip ama aydınlatması yeterlimi bilmiyorum?

Geri
Yukarı