1000 TL'ye mekanik klavye önerisi

Acer Predator Aethon 301 TKL klavye var. Eğer klavye almakta acele etmeseydim bunu alırdım. Gateron Switch (Outemu olduğu da yazılmış) var ve hotswap mevcut.

Akakçe'de nedense her zaman fiyat listelemeyebiliyor. Şu anda 700-750 TL arası Trendyol'da satılıyor.

Son düzenleme:
Galax Stealth 03 var, bütçenin altında. 1 yılı aşkın süredir kullanıyorum ve gayet mennunum.

RGB şart değilse durgod K310
Şartsa mizar MZ60.
2.el sitelerinde sifir kapali kutu seklinde rahatça bulabilirsin.
Katılıyorum. Burada önerilen diğer klavyelerin hepsinden daha iyi. Eğer RGB takıntın yoksa mutlaka Durgod K310/320, varsa Mizar.
Redragon K552'yi Türkiye'den almayın. Rainbow'u 1.000TL ama Yurtışında RGB'si 800TL.
Blitzwolf da olabilir. Genel olarak çok standart bir klavye. Ama alınabilir yapan yönü Gateron switch olması. 1000 TL'deki TR klavyelerin hepsinden daha iyi switch olarak. Dandik Outemu, TTC, LC, Huano olmasından çok daha iyi.
CK108.

Blue switch alma.

Acer Predator Aethon 301 TKL klavye var. Eğer klavye almakta acele etmeseydim bunu alırdım. Gateron Switch (Outemu olduğu da yazılmış) var ve hotswap mevcut.

Akakçe'de nedense her zaman fiyat listelemeyebiliyor. Şu anda 700-750 TL arası Trendyol'da satılıyor.

DeepCool KB500 TKL
Öncelikle Gateron ile Outemu aynı şeyler değil. Gateron çok daha iyi switchler üretiyor.
Outemu klavyeleri önermiyorum. Redragon fiyatından dolayı alınabilirdi artık o da F/P değil. Amazon.com.tr'den yurt dışı klavye ya da doğrudan Bangood gibi yerlerden yurt dışı klavye öneririm. Türkiye'dekilerden daha iyi bir sürü alternatif bulabilirsiniz.

RGB şart değilse durgod K310
Şartsa mizar MZ60.
2.el sitelerinde sifir kapali kutu seklinde rahatça bulabilirsin.

Hocam Mizar ın modelini sarı sitede aşırı uyguna buldum. Klavyenin özellikleri çok hoşuma gitti. Teşekkürler. Konudaki diğer modeller arasında bunu mu önerirsiniz? RGB önemli durgod olmaz.

Hocam Mizar ın modelini sarı sitede aşırı uyguna buldum. Klavyenin özellikleri çok hoşuma gitti. Teşekkürler. Konudaki diğer modeller arasında bunu mu önerirsiniz? RGB önemli durgod olmaz.
Önerilenlerden çok daha iyi o klavyeler. Zamanında fiyatlandırmada hata olduğunda stoklayanlar ucuza satıyor. Normalde rahat 1000TL üstü edecek ürünler. Alternatif olarak yurtdışı BW-KB2 var konuda da önerilen ama switch'ler aynı ve aydınlatma olarak da daha kötü. Ayrıca yurtdışı olması da bir eksi olabilir kişiye göre. Eğer boyutu sorun değilse Mizar MZ60 almanız en mantıklısı.

Geri
Yukarı