1000 TL'ye modem önerisi

Pequenoo

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle iyi sosyaller, 65 70 Mbps hızında internet kullanıyorum fakat her gün internetimde hız düşüklüğü oluyor ve modemi açıp kapatmadan bu sorunum düzelmiyor. İnternette biraz araştırma yaptığımda modem önbelleğinin dolmasından kaynaklanabileceğini gördüm. Bazı yerlerde de modem şişmesi diye bahsediliyor bu konu için. Kısacası sorun modemden kaynaklı anladığım kadarıyla bu arada kullandığım modemin markası ve modeli ZTE zxhn H168a, evden çalışmaya başlayacağım için de internetimin stabil bir şekilde çalışması gerekiyor. Bana böyle bir sorun yaşatmayacak ortalama 1000 TL bandında 200 300 TL daha çıkabilir bütçe, sıkıntısız bir modem önerisi istiyorum. İlginiz için şimdiden teşekkürler.*ekleme şu an da VDSL altyapıdan internet erişimi sağlıyorum, fiber altyapıda da kullanabileceğim bir modem olursa sevinirim.

Öncelikle iyi Sosyaller, 65 70 Mbps hızında internet kullanıyorum fakat her gün internetimde hız düşüklüğü oluyor ve modemi açıp kapatmadan bu sorunum düzelmiyor. İnternette biraz araştırma yaptığımda modem önbelleğinin dolmasından kaynaklanabileceğini gördüm. Bazı yerlerde de modem şişmesi diye bahsediliyor bu konu için. Kısacası sorun modemden kaynaklı anladığım kadarıyla bu arada kullandığım modemin markası ve modeli ZTE zxhn H168a, evden çalışmaya başlayacağım için de internetimin stabil bir şekilde çalışması gerekiyor. Bana böyle bir sorun yaşatmayacak ortalama 1000 TL bandında 200 300 TL daha çıkabilir bütçe, sıkıntısız bir modem önerisi istiyorum. İlginiz için şimdiden teşekkürler.*ekleme şu an da VDSL altyapıdan internet erişimi sağlıyorum, fiber altyapıda da kullanabileceğim bir modem olursa sevinirim.

Yardımcı olabilecek kimse yok mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı