1000 TL'ye Phenom II X4 955 ve HD 6850 Tabanlı Sistem Güncelleme

Lider

Kilopat
Daha fazla  
Elimdeki sistemde neleri değiştirmeliyim?
  • AMD Phonem II X4 955 işlemci
  • 4 GB RAM
  • AMD HD6850 ekran kartı
  • 600 W güç kaynağı

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcin iş görecek düzeyde. Şu anki RAM'iniz Mhz değerine göre ya bunu www.vatanbilgisayar.com: Kingston 4Gb Ddr3 1333Mhz Cl9 Pc Ram - Vatan Bilgisayar yada bunu www.vatanbilgisayar.com: Corsair 4Gb Vengeance Ddr3 1600Mhz Cl9 Tek Modül Bellek - Vatan Bilgisayar alın. Ekran kartı olarak da www.vatanbilgisayar.com: Powercolor R9 270X Turboduo Oc Gddr5 2Gb 256Bit Amd Radeon Dx11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar alabilirsiniz. O.C yapabilme seçeneğiniz var ise iyi bir soğutucu alıp O.C ile yükselterek 280 veya 280X de alınabilir.

RAM 1333 MHz diye biliyorum fakat benim RAM'larım soğutuculu RAM diye biliyorum. Senin gösterdğin soğutucusuz olan, sıkıntı yaratmaz değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Marka-Model belirtirsen daha iyi bir öneride bulunabilirim.

İşlemciniz fx-6200,6300 ayarında bir işlemci. Özellikle tek çekirdek performansı daha iyi. Yerinizde olsam sadece 4gb ram ve ekran kartı olarak r9 270 veya 270x alırdım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı