1000₺'ye kadar ekran kartı önerisi

RX 580 mi :D. Onun fiyatı 4500 5000'lerde geziyor hatta daha fazla. Düzgün yapın önerinizi.

Siz ben malım ya da siz okuma özürlüsünüz arkadaş. Çizdiğim yerleri okdun mu sen? Bana burada düzgün öneri yap diyorsun.

1614864874309.png

Arkadaş okuma özürlü müsünüz siz gözünüzün önünde yazan şeyi okumaktan acizsiniz!

RX 580'in 8 GB modelleri dediğiniz fiyatlara satılıyor 4 GB modelleri ise 1500 ve 2500₺ arasında değişmekte.

Sarı siteye bak çok zor değil hatta dur ben senin yerine atayım.

Siz ben malım ya da siz okuma özürlüsünüz arkadaş. Çizdiğim yerleri okdun mu sen? Bana burada düzgün öneri yap diyorsun.

Eki Görüntüle 906342

Arkadaş okuma özürlü müsünüz siz gözünüzün önünde yazan şeyi okumaktan acizsiniz!

RX 580'in 8 GB modelleri dediğiniz fiyatlara satılıyor 4 GB modelleri ise 1500 ve 2500₺ arasında değişmekte.

Tepkin çok iyi :D. Kusura bakma 1000 TL ye 1050 Tİ bile görmediğim için şaşırdım.

Para olayını hallettim peki başka daha iyidir diyebileceğiniz bir model var mı bu bütçede? Yani 970 O.C. da gördüm mesela aynı paraya RX 580 (4gb) daha iyidir değil mi yine de?

Eki Görüntüle 906342

Attığın 3 ilanın biri 2 ay geçmiş, diğerinden 4, diğerinden de 8 ay. Daha güncel ilanlar önerelim.

Para olayını hallettim peki başka daha iyidir diyebileceğiniz bir model var mı bu bütçede? Yani 970 O.C. Da gördüm mesela aynı paraya RX 580 (4 GB) daha iyidir değil mi yine de?

RX580 WattMan hataları ile karşılaşabilmekte ancak güncel durumda gayet performanslı bir karttır.

970 ise eski bir ürün olmasına rağmen hala iyi bir performans sunmakta.

Ben açıkçası RX580 alırım mining yapılmadığından emin olduğum bir kart ise ne kadar WattMan hatası yeme ihtimalim olsa da.
Attığın 3 ilanın biri 2 ay geçmiş, diğerinden 4, diğerinden de 8 ay. Daha güncel ilanlar önerelim.

Örnek verebilmek için karşıma çıkan ilk ilanları attım zaten bunu alın demedim.

Şuan sorayım mı o arkadaşa sizce? Alabilirim de şuan ondan soruyorum malum kaçırmıyım 😁. Sıfırı olmuş 4.000 TL. Çok gereksiz pahalı yahu. Ve get diye bir sistem var ne kadar komisyon koyar artıları nelerdir bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Şuan sorayım mı o arkadaşa sizce? Alabilirim de şuan ondan soruyorum malum kaçırmıyım 😁. Sıfırı olmuş 4.000 TL. Çok gereksiz pahalı yahu. Ve get diye bir sistem var ne kadar komisyon koyar artıları nelerdir bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Ben de arkadaşımdan 1400 TL'ye RX 580 alacaktım, alamadım, piyasa bir anda bir yükseldi; 4500 TL'ye sattı. O dediğiniz arkadaş da büyük ihtimal 1000 TL'ye vermez artık kartı ama şansınızı deneyin yine de.

Şu an sorayım mı o arkadaşa sizce? Alabilirim de şu an ondan soruyorum malum kaçır mıyım 😁. Sıfırı olmuş 4.000 TL. Çok gereksiz pahalı yahu. Ve GET diye bir sistem var ne kadar komisyon koyar artıları nelerdir bilen varsa yardımcı olabilir mi?

%9 komisyon alınıyor artıları test ederek çalıştığına emin olduktan sonra onaylıyorsun ve paran gidiyor.

Eğer bir sorun çıkarsa geri gönderebilirsin.

2000₺'ye var ama daha dün koymuş ilanı RX 580 4 GB 256 BİT - Gigabyte Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 910290668

Geri
Yukarı