1000₺'ye kadar ekran kartı önerisi

Link atarken ya da bulurken ilan tarihine dikkat etmenizi öneririm, şu aralar ekran kartı ilanları 10 gün zor dayanıyor.
Attığımda bir sıkıntı var mı? Görmediğimden soruyorum yanlış anlamayın.
2 aylık ilan. Kendisiyle iletişime geçtiniz mi.
Hayır.

Gigabyte H410M S2 Intel LGA1200 DDR4 Micro ATX Anakart Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Patriot Viper Steel 8 GB 3000MHz DDR4 PVS48G300C6 Bellek Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

2050 TL.
Ekran kartı yok ama bunda. Belki anakartta dahili vardır bilmiyorum ama bir işe yaramaz muhtmelen o kart. Yine de çok teşekkürler cevabınız için.

1000TL'ye adam gibi ekran kartı yok, ben olsam o 1000TL'yi, işlemci bütçeme ekler ve 3400G veya 4650G gibi bir işlemci alırdım, en azından ekran kartı yolu hala açık kalır (özellikle 4650G 3600'e yakın performans veriyor, ileride takacağın ekran kartını güzel besler) ve 1000TL'ye alacağın ekran kartından (piyasa ve bu fiyat aralığı ancak 1030 gibi alt seviye kartlara izin veriyor) daha iyi performansı APU üzerinden alırsın.
Başta Apu düşünüyordum daha düşük bir bütçe vardı 1000-1500 gibi. 2200g güzel gelmişti. 4650g isminde bir modeli hiç duymadım, bakacağım ona da. Teşekkürler öneri için :).

Hocam RX580 4500 TL değil mi?

8 GB modelleri pahalı ancak 4 GB modelleri biraz daha uyguna gelmekte.

Adam buldum diyor ne diyeyim o fiyata olamaz diyemem ya. :D

İlk ilan haziran 2020 tarihliydi, o tür çok ilan var ve nedense öne çıkıyor. Dikkat etmenizde fayda var kendi açınızdan, yanlış karta umut bağlamamak açısından.
Teşekkürler. Fakat o diğer linkte bir sorun yoktu sanırsam. İletişime geçeceğim yakında arkadaşla.
Sıfır ve bu fiyata alabileceğin en iyi kart RX 550 4GB.
Sıfır diye bi' isteğim yok. 550 gibi bir karta para vermektense 2. elden 550₺'ye 2200g almam daha mantıklı gibi duruyor. Yani performans ve de fiyat anlamında.

Geri
Yukarı