10000-12000 TL arası monitörlü PC toplama

Bence sistemi seçmeden önce monitörünüzü seçin. Sistem uzun zaman geliştirilmeyecekse tabi. Bu durumda çözünürlüğe göre seçim en iyisi olur.

10-12 bin TL ile 2060S'den daha iyi sitemler çıkıyor.
Mesela arkadaş atmış:

RTX 2080 Super kasa 10.300 TL. Bütçeniz bu ekran kartına yaraşır bir mönitöre yetmiyor tek sıkıntı orası.

Ben sistemi kurarken biyerden kısıyım da diğer yerden yükseltiyim mantığıyla bakmıyorum açıkçası bütün parçalar birbiriyle uyumlu aşağı yukarı aynı seviyede olmasını istiyorum. Ekran kartını 2080S alır isem bu sefer sistemde ısınma sorunu çıkacağını düşünüyorum yanılıyor isem lütfen belirtin arkadaşlar gerçekten 2080S seviyesinde bir sistem çıkar mı bu bütçe ile. Kasanın serin çalışmasına özen veriyorum.
Bence sistemi seçmeden önce monitörünüzü seçin. Sistem uzun zaman geliştirilmeyecekse tabi. Bu durumda çözünürlüğe göre seçim en iyisi olur.
Monitörü 144hz 2k veya 1080p düşünüyorum

Ben sistemi kurarken biyerden kısıyım da diğer yerden yükseltiyim mantığıyla bakmıyorum açıkçası bütün parçalar birbiriyle uyumlu aşağı yukarı aynı seviyede olmasını istiyorum. Ekran kartını 2080S alır isem bu sefer sistemde ısınma sorunu çıkacağını düşünüyorum yanılıyor isem lütfen belirtin arkadaşlar gerçekten 2080S seviyesinde bir sistem çıkar mı bu bütçe ile. Kasanın serin çalışmasına özen veriyorum.
Serin olur mu bilemem. Ama en fazla 12 bin tl ile 2080S çıkmaz. Onun için alınacak mönitörler tahmini 3Bin TL😅

Serin olur mu bilemem. Ama en fazla 12 bin TL ile 2080S çıkmaz. Onun için alınacak mönitörler tahmini 3bin TL😅

Ben de sizin gibi düşünüyorum bu yüzden en fazla 2070S'e çıkabilirim ekran kartı olarak.
GeForce RTX 2060 Super Ekran Kartı - Epey öneriyorum söylediğin fiyat için tabii daha pahalı alabilirsin.
Buradanda kartların fiyat performans listesine bakabilirsin.
Bir de NVIDIA'nın kartının super serilerini al onlar fiyat performans serileri.
Bir de alcağın işlemciyi ucuz tutacaksan bence tut gir benchmar testlerine bak eğer işlemci BF4 CoD warfare GTA 5 gibi oyunlarda 100 çekiyorsa yetmiyordur ort %50 60 çekiyorsa ekran kartının yükünü kaldıra biliyordur.
PassMark CPU Value Chart - Performance / Price of available CPUs bunlarda fiyat performans CPU'ların.

Teşekkür ederim dostum güzel siteymiş buraya da bakarak 2060S'de karar kıldım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı