10000 TL Gaming laptop önerisi

Tek işlemci üzerinden doğru olmaz, ancak durumu incelediğimizde Intel'in AMD'yi çekemediği, kötülemek için Asus'a para verip fan deliği varmış gibi gösterip o delikleri kapatmışlar. Bunun sonucunda özellikle AMD'li TUF'larda ciddi ısınma sorunları yaşanıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bütçenin kralı bu. 10000TL vermek mantıksız bu bütçede, artarsa bu ama.
Hocam Nitro 5'i bizzat @Radeon RX 5500M inceledi. Genel olarak iyi gözükse de RAM'ler dual chanel değil tek bir RAM takılmış. Aynı zamanda malzeme kalitesi olarak kötü bir seviyede.

Tek işlemci üzerinden doğru olmaz, ancak durumu incelediğimizde Intel'in AMD'yi çekemediği, kötülemek için ASUS'a para verip fan deliği varmış gibi gösterip o delikleri kapatmışlar. Bunun sonucunda özellikle AMD'li TUF'larda ciddi ısınma sorunları yaşanıyor.

Aykut elmasın bir Vine'ını atardım da ban yemek istemiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İnan mıyorsanız şu konuya bakın (Görsellere dikkatli bakın):

Hocam @Radeon RX 5500M yan çarı mısınız? Birisinin yan hesabı olduğu bellide kimin acaba.

E güzel olan laptoplarına nolacak? Mesela Zephyrus G14 en basitinden. Ayrıca Pavilion ısınıyor demişsiniz, Intel 10300H modeli ısınmıyor, 4800H nasıl ısınacak?

Hocam @Radeon RX 5500M yan çarı mısınız? Birisinin yan hesabı olduğu bellide kimin acaba.

Bu konu gereksiz yere uzadı lütfen biraz mantıklı olun neden böyle saçma bir şey yapalım Technopat'ta takılan 3 ayrı arkadaşız bir daha böyle bir iftiraya cevap bile vermeyeceğim. Savunduğunuz şey yanlış olunca karalamak yerine bağnazlık yapmaktan vazgeçiniz efendim.

Bu konu gereksiz yere uzadı lütfen biraz mantıklı olun neden böyle saçma bir şey yapalım Technopat'ta takılan 3 ayrı arkadaşız bir daha böyle bir iftiraya cevap bile vermeyeceğim. Savunduğunuz şey yanlış olunca karalamak yerine bağnazlık yapmaktan vazgeçiniz efendim.
Sakin olun ne iftirası :D

Yeni konular

Geri
Yukarı