10000 TL Gaming Laptop önerisi

Bütçe
10000
Hocam önermiyoruz hocam Monster aynı olay Casper için de dahil maalesef plastik kasa kullanıyorlar sıkıntılı Abra Serisi.

Önceden Abra A7 V8.1 almıştım hocam. Onda da çok memnundum. Plastik evet ama bilgisayara oyundaki sinirden dolayı vurmadığım için sıkıntı yaşamadım :) eğer vurursanız çatlar. Ben bilgisayarımı alırım vururum diyorsanız almayın.

Hocam Amazon dışı öneriniz varmı?
https://www.hepsiburada.com/hp-pavi...sayar-24d43ea-p-HBV000015VJDJ?magaza=Teknorya

@Radeon RX 5700M 'in önerdiğinin aynı modeli fakat ben tam emin değilim ısınma sorunun olup olmadığından o yüzden benim önerilerim bu şekilde. :

Önceden Abra A7 V8.1 almıştım hocam. Onda da çok memnundum. Plastik evet ama bilgisayara oyundaki sinirden dolayı vurmadığım için sıkıntı yaşamadım :) eğer vurursanız çatlar. Ben bilgisayarımı alırım vururum diyorsanız almayın.
Ne diyorsun ya @BirMobilOyuncu ısınıyor dandik kasa yapıyorlar kabullenin, 100 dereceye çıkıyor niye vurayım kasaya ruh hastası falan mıyız yumruk atacağız, oynamak için alıyoruz.
Koyuyorlar Tester işlemci ile ucuz RAM kanıp alıyorsunuz Kasayı da plastikten yapıyor üstüne sucuk at kızart.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı