10000 TL Gaming Laptop önerisi

Bütçe
10000
O cihaz kesinlikle 9.700 TL etmez, zamanında 8.000 TL'ye satılıyordu. Size önerim budur, MSI GL76 kasası kullanıyor.

60W ekran karti disinda gayet iyi bir model.

Hocam 60W ekran kartı ne gibi problemler çıkarabilir? Çok ciddi bir dezavantajsa farklı model bakmak isterim onun dışında HP marka olması yönünden almayı düşünüyorum.
Bu bütçede anca 75W 3050 ve 60W 3050TI bulunabiliyor, ikisi de aynı performansı veriyor zaten. Sorun değil yani. Bildiğim kadarıyla HP de 60W.
Slayer modeli kasa kalitesi ve soğutma açısından Pavilion'dan öndedir, ben Slayer'i tavsiye ederim.

Bu bütçede anca 75W 3050 ve 60W 3050TI bulunabiliyor, ikisi de aynı performansı veriyor zaten. Sorun değil yani. Bildiğim kadarıyla HP de 60W.
Slayer modeli kasa kalitesi ve soğutma açısından Pavilion'dan öndedir, ben Slayer'i tavsiye ederim.
Gamegaraj'ın fiyatı hemen 10720 lira olmuş... Hp 10200 aradaki 500 liraya değer mi diye sorsam?

Bütçeniz el veriyorsa değer, yetmiyorsa zorlamaya gerek yok. Aradaki fark kalite ve soğutma.
Bu arada alacaksanız elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederim. Piyasa gittikçe daha da kötüleşiyor.
Evet hocam yarın alıcaktım ve şu an fiyatı 11000 olmuş durumda kafayı yemelik bir durum.

Geri
Yukarı