10000 TL Gaming Laptop önerisi

Piyasa ile alakası yok dolar kuru ile alakası var. Yurtdışında bu ürünler 400 dolara satılmıyor.
400$ olsa bile 5000₺ 6000₺ civarlarında olması gerekirdi.

Kardeşim için laptop alacağım ders için muhasebe okuyor, ayrıca oyunda oynayabilsin istiyorum. F/P bir laptop tavsiye edebilir misiniz? Laptoptan çok anlamıyorum, bütçe 7 8 bin. Gerekirse 10a kadar çıkarım. Teşekkür ederim.

Fena değil.

Monster ısınıyor biraz ancak bu özellikleri atlanılamaz.Birde para olunca +8 GB RAM yaptın mı tamamdır.

Fena değil.

Monster ısınıyor biraz ancak bu özellikleri atlanılamaz. Bir de para olunca +8 GB RAM yaptın mı tamamdır.

Bende ısınıyor eleştirilerini kabul ederek aldım ne kadar kalitesiz bir kasası olsa da 85 derecelerle yüksek ayarlarda 60 FPS Witcher 3 oynuyorum çok da fazla değil gibi.

Piyasa çok kötü bu cihazların maks. ederi 4-5 k olması gerekirdi ama senin bütçen için uygun gördüklerim bunlar, monsterlardan rami 16 gb olan model en mantıklısı gibi.
Yapma ya- 4-5K'ya kendini Avrupa ülkelerinden birinde sanıyorsun galiba ?
Bende ısınıyor eleştirilerini kabul ederek aldım ne kadar kalitesiz bir kasası olsa da 85 derecelerle yüksek ayarlarda 60 FPS Witcher 3 oynuyorum çok da fazla değil gibi.
Sizin aldığını model ile bu model farklı olması gerekli.Model model konuşursak iyi olur.

@messinicocugu

400 dolar olsa bile derken. Ne anlatmak istediğimi anlayarak mı cevap yazdınız.
400 $'a bile satılmıyor demişsiniz, 400 dolara satılsa bile TL ye 5000 6000 TL olması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı