10000 TL Gaming Laptop önerisi

10000 seviyelerinde
Bunun 3050Ti versiyonu neden 144Hz değil. Çok saçma :D
400 $'a bile satılmıyor demişsiniz, 400 dolara satılsa bile TL'ye 5000 6000 TL olması lazım.

Hocam bu ürünler kaç dolardan satılıyor bilginiz var mı? Normalde 450-500 dolardan satılıyorda ben onu mu demişim. Öylesine afaki bir rakam söyledim. Neyse

Yapma ya- 4-5K'ya kendini Avrupa ülkelerinden birinde sanıyorsun galiba ?

Sizin aldığını model ile bu model farklı olması gerekli.Model model konuşursak iyi olur.

@messinicocugu
Kardeşim sen okuduğunu anlamıyor musun ? Ederi diyorum olması gereken yani, kurun saçmalığından bahsediyorum, okuduğunu anlamıyorsan mesaj alıntılayıp saçma sapan cevaplar yazma.

Ederi o kanka ederi 10k değil bahsetttiğimiz şeyde Amerika'da ederini alıyorken burada bilmem kaç katını vermemiz

Hocam Allah aşkına ne saçmalıyorsunuz ya. Bu ürünün dolar karşılığı 10.000₺ ise buna ederi değil demeniz için bu ürünün 15.000'den satılıyor olması lazım. Dolar karşılığında satılan bir ürüne ederi değil demek akıl mantık işi değil. Hangi pencereden bakıyorsunuz dünyaya anlayamıyorum.

Amerika'da 1.000 dolara satılan ürün Türkiye'de 13.500 -15.000 aralığında satılıyorsa ederinde satılıyordur. Bu ürüne ederinde değil diyebilmen için 18-20K bandında satılıyor olması gerekir.

Hocam Allah aşkına ne saçmalıyorsunuz ya. Bu ürünün dolar karşılığı 10.000₺ ise buna ederi değil demeniz için bu ürünün 15.000'den satılıyor olması lazım. Dolar karşılığında satılan bir ürüne ederi değil demek akıl mantık işi değil. Hangi pencereden bakıyorsunuz dünyaya anlayamıyorum.

Amerika'da 1.000 dolara satılan ürün Türkiye'de 13.500 -15.000 aralığında satılıyorsa ederinde satılıyordur. Bu ürüne ederinde değil diyebilmen için 18-20k bandında satılıyor olması gerekir.

Hocam ederinden kasıtı yanlış anlıyorsunuz bahsettiğimz şey parçaların ve sistemlerin gereksiz pahalılığı asgari ücretle çalışan bir insanın 3 maaşını yemeden içmeden biriktirirse alınabilecek sistemler olması ve bu sistemlerin orta seviyenin alt sınırında olması.

Sıfır maalesef bu nütçede sorunsuz olan 1650 laptoplar kaldı:
İkinci el bakarsan bu alınabilir:

Sıfır maalesef bu nütçede sorunsuz olan 1650 laptoplar kaldı:
İkinci el bakarsan bu alınabilir:

Bu nasıl hocam. Kendi ilanım :D

Yeni konular

Geri
Yukarı