10000 TL ile monitörlü sistem toplamak

Bütçe
10000tl

XShaDowxx

Yoctopat
Daha fazla  
10000 TL ile monitörlü sistem toplamak istiyorum bu konuda aşırı bir bilgim yok AMD olsa da olur ama 1650 olursa çok iyi olur bana yardımcı olabilecek biri varsa yardım edebilirse çok sevinirim.

APU sisteme sıcak bakar mısın? Ekran kartsız bir süre idare edip sonra bütçen olunca iyi bir ekran kartı takabilirsin. Çok ekran kartı odaklı olmayan LoL, Valorant gibi oyunlarda seni hiç üzmez, AAA oyunlarda da idare eder diye tahmin ediyorum.
FrekansTV Bilgisayar Sistemi - inventus Bu sistemin işlemcisini 5600G seçip monitör olarak da bu monitörü alabilirsin.

APU sisteme sıcak bakar mısın? Ekran kartsız bir süre idare edip sonra bütçen olunca iyi bir ekran kartı takabilirsin. Çok ekran kartı odaklı olmayan LoL, Valorant gibi oyunlarda seni hiç üzmez, AAA oyunlarda da idare eder diye tahmin ediyorum.
FrekansTV Bilgisayar Sistemi - inventus Bu sistemin işlemcisini 5600G seçip monitör olarak da bu monitörü alabilirsin.

World of Warships Sea of Thieves gibi oyunları açar mı açarsa hangi oyunlarda kaç FPS alırım APU ile

Geri
Yukarı