10000 TL klima önerisi

Yiğit KAMURAY

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul / Maltepe / İdealtepe Mahallesi
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
https://yehetto.shrib.com/#Sistemim

GPU: Palit GameRock RTX 3080 10 GB
CPU: Intel Core i7-12700K
RAM: G.Skill Trident Z Royal Silver 4x16 GB (64 GB) 4000 MHz CL18
MoBo: MSI Z690 Tomahawk WiFi

SSD #1: PNY CS3030 500 GB
SSD #2: WD Blue 500 GB
SSD #3: SanDisk Ultra 4 TB
SSD #4: SanDisk Ultra 2 TB
HDD #1: WD Black 6 TB 7200 RPM CMR (FZBX)
HDD #2: WD Blue 2 TB 5400 RPM CMR (EZRZ)
HDD #3: WD Blue 1 TB 7200 RPM CMR (EZEX)
HDD #4: WD unlabelled 10 TB
Merhaba,

Bilgisayar ve monitörlerimi odama taşıdığımdan beri odam inanılmaz sıcak. Hava da gitgide ısınıyor, klima almak istiyorum. Odam oldukça küçük, 9000 BTU yeterli olur diye düşünüyorum ama sanırsam 12000 BTU'lar ile aralarında pek bir fiyat farkı yok. Bütçe sıkıntı değil ancak boş para harcamaya da gerek yok, 10000 TL altı olursa sevinirim. ^^

BTU yüksek olsun, sıcaklığı düşürürsün. Önümüzde küresel ısınma var, bu yaz 30 derece olan hava önümüzdeki yaz 45 derece olursa yeniden klima ararsın.

Merhaba,

Bilgisayar ve monitörlerimi odama taşıdığımdan beri odam inanılmaz sıcak. Hava da gitgide ısınıyor, klima almak istiyorum. Odam oldukça küçük, 9000 BTU yeterli olur diye düşünüyorum ama sanırsam 12000 BTU'lar ile aralarında pek bir fiyat farkı yok. Bütçe sıkıntı değil ancak boş para harcamaya da gerek yok, 10000 TL altı olursa sevinirim. ^^

LG S3-W12ja2aa (S12etk) 12.000 BTU dualcool ınverter klima gayet memnunum​

Rip beta btw.

7000 BTU bu. Pek soğutacağını sanmıyorum.

Önümüzde küresel ısınma var, bu yaz 30 derece olan hava önümüzdeki yaz 45 derece olursa yeniden klima ararsın.

https://www.hepsiburada.com/regal-15000-btu-h-a-r32-inverter-klima-p-HBCV00001G1O5L hocam bu 15000 BTU ama yüksek sesli 60 dB.

Merhaba,

Aynı klimanın 18000 BTU modelini kullanıyoruz gayet sessiz ve işini çok iyi yapıyor zaten arkasında daıkın var kurulum garanti vs bütün işlerle daıkın ilgilenmekte klimanın asıl üreticisi de mıdea kısaca bu paraya alacağın en iyi ürün olacaktır.

Normal olarak direk duvara takılan bir model mi yoksa portatif bir şey mi istiyorsunuz?
Duvara takılan.
BTU yüksek olsun, sıcaklığı düşürürsün. Önümüzde küresel ısınma var, bu yaz 30 derece olan hava önümüzdeki yaz 45 derece olursa yeniden klima ararsın.
Zaten fiyat farkı çok yok, 12000 alırım.

Rip beta btw.
7000'in soğutacağını pek sanmıyorum.
Sessiz olması önemli hocam.
Aynı klimanın 18000 BTU modelini kullanıyoruz gayet sessiz ve işini çok iyi yapıyor zaten arkasında daıkın var kurulum garanti vs bütün işlerle daıkın ilgilenmekte klimanın asıl üreticisi de mıdea kısaca bu paraya alacağın en iyi ürün olacaktır.
İnceleyeceğim.

Hocam bencede aralarında en iyisi bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı