10000 TL laptop önerisi

Bütçe
10000
Fakat Monster'ların hafif kalite sorunu da bulunur. Ona dikkat etmelisiniz. Onun dışında alternatif olarak önerebileceğim bir diğer laptop ise:
Eğer Ram'i yeterli gelmez ise ekleyebilirsiniz.
Bu alternatifler dışında bütçenize uygun iyi özellikleri bulunan Acer Nitro 5, Lenovo Ideapad ve bazı MSI laptoplarını da incelemenizi öneririm.

Yok 4 5 laptop kullandım bu zamana kadar.
O zaman kendinizi kaynak gösteremezsiniz. Sadece kendinizi komik bir duruma düşürürsünüz. Ben kaynak bir video attım ve sizden de bir kaynak bekliyorum.
Videoyu görmedi iseniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

AMD'yi gömmüyorum Intel deneyimimle AMD deneyimime bakaraktan söylüyorum AMD işlemciler masaüstünde işe yarıyor serinliktir oyun perfornmansıdır ama dizüstünde cidden sorunlular Lenovo'nun modelinden biliyorum.

Yok 4 5 laptop kullandım bu zamana kadar.

Kaynak göstermeden dediğinizi savunmaya devam ediyorsunuz...

O zaman kendinizi kaynak gösteremezsiniz. Sadece kendinizi komik bir duruma düşürürsünüz. Ben kaynak bir video attım ve sizden de bir kaynak bekliyorum.
Videoyu görmedi iseniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Özet olarak AMD'nin farkı ney?

Geri
Yukarı