10000 TL laptop önerisi

Bütçe
10000
Daha fazla  
Merhaba ben Burak. Benim şu anda kullandığım laptop 10 yaşını doldurdu artık yeni bir laptop almam lazım. F/P olarak düşük bütcede bir oyuncu laptopu arıyorum. Şu an kullandığınız ya da bildiğiniz bir laptop varsa yazar mısınız?

Merhaba ben Burak. Benim şu anda kullandığım laptop 10 yaşını doldurdu artık yeni bir laptop almam lazım. F/P olarak düşük bütcede bir oyuncu laptopu arıyorum. Şu an kullandığınız ya da bildiğiniz bir laptop varsa yazar mısınız?

Bu bütçede pek 1650'li laptop kalmadi, bu modele bakabilirsiniz oynayacağınız oyunlar nedir? Lenovo V15 G2 82KD0037TX Ryzen 5700U 8 GB 512 GB SSD Radeon Graphics 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

10000 TL oyuncu laptopu bulma zor ama bakacağım.

Hocam oyun için masaüstü toplamanız daha mantıklı 10000 TL'ye oyun oynayacak bir laptop bulamazsınız. Bulursunuz ama oynayacağınız Max oyun LoL falan olur.

Hocam oyun için masaüstü toplamanız daha mantıklı 10000 TL'ye oyun oynayacak bir laptop bulamazsınız. Bulursunuz ama oynayacağınız Max oyun LoL falan olur.

Veya Series S alabilirsiniz boyutu çok küçük ama yanında bir ekran olmadığı için bir monitöre bağlamanız gerekir.

Yeni konular

Geri
Yukarı