10000 TL oyun sistemi önerisi

Escaloff

Kilopat
Yer
İzmir/Edirne
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522523673
Merhabalar. Yukarıdaki fiyata monitör dahil değil. 10000 TL'ye rahat rahat oyun oynayabileceğim bir sistem önerisi istiyorum. Sadece kasa ve parçalar olsun. Sistem toplamasını bilmiyorum, kurulu halde gelirse harika olur.

İyi olup-olmadığını bilmiyorum. RTX teknolojisi için FPS'den kayıp yaşamak istemem. Hangisi daha iyi olur sence, AMD mi, NVIDIA mı?

NVIDIA daha iyidir şimdi size sinerji üzerinden yapıyorum 2 versiyon yapacağım RTX'li ve RTX'siz ama RTX istiyorsanız RTX 3000 serilerini bekleyebilirsiniz ama anladığım kadarıyla RTX çok umrunuzda değil.

NVIDIA daha iyidir şimdi size sinerji üzerinden yapıyorum 2 versiyon yapacağım RTX'li ve RTX'siz ama RTX istiyorsanız RTX 3000 serilerini bekleyebilirsiniz ama anladığım kadarıyla RTX çok umrunuzda değil.
Genellikle güncel oyunları oynayacağım Cyberpunk 2077, Vampire Masquerade Bloodlines 2 ve Resident Evil Village gibi. Arada sıra moba oynuyorum.

Arkadaş RTX istemiyor diye, performanstan kısmak zorunda mı? Bence öneriniz çok saçma, RTX istemiyorsa RTX 2070S alır; oyunlarda RTX açmaz.
RTX'i eğer performanstan ödün verecekse istemiyorum. Yani atıyorum AMD bir kart RTX karttan daha iyiyse onu tercih edebilirim.

Geri
Yukarı