10000 TL oyun sistemi önerisi

RTX'i eğer performanstan ödün verecekse istemiyorum. Yani atıyorum AMD bir kart RTX karttan daha iyiyse onu tercih edebilirim.
Hocam AMD ekran kartları driver sorunları nedeniyle alınmaz. Bence bu bütçedeki en iyi tercih RTX 2070 Super olacaktır. Ama gidip de RTX istemiyorsunuz diye GTX 1660 Super önermek aşırı saçma.

RJD174FG kodlu Özel Toplama Bilgisayar buna bakabilirsiniz RTX istemediğinizi söylediğiniz için GTX 1660 Ti var içinde montaj hizmeti de dahil.
Dizüstü bilgisayarımda GTX 1650 var, daha üst bir sistem istiyorum.
Hocam AMD ekran kartları driver sorunları nedeniyle alınmaz. Bence bu bütçedeki en iyi tercih RTX 2070 Super olacaktır. Ama gidip de RTX istemiyorsunuz diye GTX 1660 Super önermek aşırı saçma.
Sizin attığınız sistemi hangi siteden toplarsam uygun fiyata gelir öneride bulunabilir misiniz?

@Escaloff
En uygun Sinerji'den toplayabileceğinizi düşünüyorum. Ancak orada da bazı parçalar olmayabilir. O yüzden en mantıklısı ayrı ayrı sitelerden almak. Montaj yapmaktan korkuyorsanız, zor bir işlem değil. Herkes yapabilir :)

Bunu link olarak değil ama fotoğraf olarak elimde
sistem.jpeg
var bu parçaları farklı sitelerden bulabilirsiniz.

@Eric_Cartman
Bu sistem de çok kötü olmuş. Benim topladığım sistemde RTX 2070 Super varken sizinkinde 2060 Super var. Benimkinde R5 3600 varken sizinkinde i5 9400 var ki bu işlemci çok kötü.

@Escaloff
En uygun Sinerji'den toplayabileceğinizi düşünüyorum. Ancak orada da bazı parçalar olmayabilir. O yüzden en mantıklısı ayrı ayrı sitelerden almak. Montaj yapmaktan korkuyorsanız, zor bir işlem değil. Herkes yapabilir :)
O zaman ayrı ayrı sitelerden alayım, tanıdığımdan yardım alarak toplarız. Peki Ryzen işlemciler Intel serisinden daha mı iyi? Yukarıdaki arkadaş Intel önermiş, sizin fikriniz ne bu konuda?

Geri
Yukarı