10000 TL Render ve Photoshop için laptop tavsiyesi

Bütçe
10000

mstf

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Psikolojik Danışman
Render ve Photoshop için laptop almak istiyorum. Az da olsa oyun da oynarım. Bütçem max 10 bin. Aşağıdakiler arasında kaldım.

Render için mecbur Intel alacaksın, Ryzen işlemciler render destekli değil ve bence Nitro 5 iyi gibi.
Asıl render için Ryzen işlemci alınmalı.
Bu laptopu tavsiye ederim.

Bu da alınabilir ancak @Akari hocamın attığı çok daha iyi oyun performansı verir.
Render alacakmış konu sahibi. Bu yüzden Ryzen işlemcili bir laptop almak daha mantıklı.

Tavsiyeleriniz için teşekkürler. Son olarak Asus ve Lenovo arasında kaldım. İkisinin fiyatı yakın. Ancak Asus'un ekran kartı olarak 1660 Ti Lenovo'nun 1650 Ti mevcut. Bu durumda ben Asus ağır basıyor ama bazı kullanıcılar ısınma ve ekranın parlaklığının az olmasında şikayetçi olmuşlar. Sizlerin fikirleri nelerdir.

Tavsiyeleriniz için teşekkürler. Son olarak ASUS ve Lenovo arasında kaldım. İkisinin fiyatı yakın. Ancak ASUS'un ekran kartı olarak 1660 Ti Lenovo'nun 1650 Ti mevcut. Bu durumda ben ASUS ağır basıyor ama bazı kullanıcılar ısınma ve ekranın parlaklığının az olmasında şikayetçi olmuşlar. Sizlerin fikirleri nelerdir.

ASUS al yanına da 8 GB RAM alırsın sonra.

Tavsiyeleriniz için teşekkürler. Son olarak ASUS ve Lenovo arasında kaldım. İkisinin fiyatı yakın. Ancak ASUS'un ekran kartı olarak 1660 Ti Lenovo'nun 1650 Ti mevcut. Bu durumda ben ASUS ağır basıyor ama bazı kullanıcılar ısınma ve ekranın parlaklığının az olmasında şikayetçi olmuşlar. Sizlerin fikirleri nelerdir.

İkisinin ortası.

Yeni konular

Geri
Yukarı