10000 TL RTX 30 serisi laptop önerisi

Yurt dışı topuna girmeye gerek yok bence. Ayrıca 10-11 bin TL limitli kredi kartınız yoksa alamazsınız zaten. Banka kartlarıyla tek seferde 10 bin TL'den yüksek harcama yapılmıyor. Şubeye gidip yüz yüze görüştüm, bu limit yükselmez dediler. Türkiye içi alırken havale, çift kart gibi yöntemler mevcut. Garanti, teknik servis açısından da kafa rahat oluyor.

ACER Predator serisi sağlam, kaliteli seri. Kendim Triton 300 kullanıyorum, tatmin edici. Helios'un da 2-3 incelemesini izlemiştim, alınabilir makine. ACER Nitro serisi Predator serisinin bi' altında diye biliyorum. Nitro 5 bi' aralar çok öneriliyordu, sevilen makine. Kötü değil. Genel kalite olarak bi' Predator değildir muhtemelen.

HP hakkında pek bilgim yok.

Lenovo Legion'lar güzel makineler. Alınabilir uyguna bulunursa. Ben sırf Lenovo diye benzer özelliklere sahip Predator yerine fazla para verip tercih etmezdim muhtemelen.

Banka kartlarıyla tek seferde 10 bin TL'den yüksek harcama yapılmıyor. Şubeye gidip yüz yüze görüştüm, bu limit yükselmez dediler.

Hocam bankadan bankaya değişiyor. Benim ve birçok tanıdığımın günlük harcama limiti bahsettiğiniz rakamdan oldukça yüksek. O rakamları harcamak daha nasip olmadı ama olduğu zaman harcanabileceğine eminim, kartın günlük limiti buna yeterli.

Hocam bankadan bankaya değişiyor. Benim ve birçok tanıdığımın günlük harcama limiti bahsettiğiniz rakamdan oldukça yüksek. O rakamları harcamak daha nasip olmadı ama olduğu zaman harcanabileceğine eminim, kartın günlük limiti buna yeterli.
Günlük limit değil, tek seferlik limit 10 bin TL. Tek alışverişte limit bu. Bankadan bankaya değişiyor, 10 binden çok limit veren banka görmedim hiç. Ziraat şubesindekiler de aynı şeyi söyledi. 7 bin olur, 5 bin olur 11 bin olmaz dediler.

Yeni konular

Geri
Yukarı