10000 TL sistem önerisi

cruelworld

Attopat
Merhaba arkadaşlar, başlıkta belirttiğim bütçede bir sistem arıyorum. Yeni çıkan oyunları oynamayacağım fakat sisteme yük bindirebilecek bir şekilde GTA V'in multiplayer modlarını oynayacağım. Yine ek olarak güçlü ve güvenilir bir PSU'ya sahip kasa birincil tercihim olur. Yardım edeceklere şimdiden teşekkürler.

Hocam eğer 10.000tlye ait sistem önerisi derseniz zaten bulabilirsin lakin amd mi nvidia mi tercihiniz onu belirtirseniz daha iyi olur
Amdyse güzel bir rx6600 lu sistem dizilebilir

Hocam eğer 10.000tlye ait sistem önerisi derseniz zaten bulabilirsin lakin amd mi nvidia mi tercihiniz onu belirtirseniz daha iyi olur
Amdyse güzel bir rx6600 lu sistem dizilebilir
Ben, diğer arkadaşlar gibi çok yeni oyunları oynamayacağımdan biraz daha spesifik öneriler almak istemiştim. Ekran kartı konusunda bu bütçede Nvidia ile 2000 serisi kartları kampanyasız almak pek mümkün değil gibi görünüyor. Gördüğüm kadarıyla 1650 falan geliyor. Tercihim daha uygun fiyata geldiğinden hazır sistemlerden yana zaten.

Beklentilerim;
8 veya 16 GB ram (bu en son kriterim, şimdilik 8 de olur.)
480 veya 500 GB SSD, HDD'ye gerek yok
Soğutması sorunsuz olan bir kasa
İleriye dönük, elektrik kesintisi gibi durumlara karşın güçlü bir PSU
Ekran kartı konusununda da RX veya GTX serisinden hangisi daha iyi performans verecekse. Dediğim gibi yeni oyunlarla falan hiç işim yok. Sadece oynadığım oyunları en yüksek grafiklerle ve normalin üstünde model renderlanacak şekilde oynayacağım.

Ben, diğer arkadaşlar gibi çok yeni oyunları oynamayacağımdan biraz daha spesifik öneriler almak istemiştim. Ekran kartı konusunda bu bütçede NVIDIA ile 2000 serisi kartları kampanyasız almak pek mümkün değil gibi görünüyor. Gördüğüm kadarıyla 1650 falan geliyor. Tercihim daha uygun fiyata geldiğinden hazır sistemlerden yana zaten.

Beklentilerim;
8 veya 16 GB RAM (bu en son kriterim, şimdilik 8 de olur.)
480 veya 500 GB SSD, HDD'ye gerek yok
Soğutması sorunsuz olan bir kasa
İleriye dönük, elektrik kesintisi gibi durumlara karşın güçlü bir PSU
Ekran kartı konusununda da RX veya GTX serisinden hangisi daha iyi performans verecekse. Dediğim gibi yeni oyunlarla falan hiç işim yok. Sadece oynadığım oyunları en yüksek grafiklerle ve normalin üstünde model renderlanacak şekilde oynayacağım.

İndirim bekleyebilirsen bu fiyatlara 10100F+2060 sistemler düşüyor onu bekle derim şu an alırsan ise en performanslı PC şu olur:

10400TL tutuyor

Merhaba arkadaşlar, başlıkta belirttiğim bütçede bir sistem arıyorum. Yeni çıkan oyunları oynamayacağım fakat sisteme yük bindirebilecek bir şekilde GTA V'in multiplayer modlarını oynayacağım. Yine ek olarak güçlü ve güvenilir bir PSU'ya sahip kasa birincil tercihim olur. Yardım edeceklere şimdiden teşekkürler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı