10000 TL telefon önerisi

Evet kullanan kişiler son derece memnunlar şayet ben de satın alırsam memnun kalacağım eminim lakin sorun ettiğim kısım haketmeyen fiyatı. Önerilen alternatiflerde hiç içime sinmedi.
Aynen bende siz gibiyim trendyol'da 8.999 tl şuan büyük olasılık oradan sipariş vereceğim ben.

Evet.. eğer siz satın aldıysanız deneyimlerinizi dinlemekten mutluluk duyarım.
Yok ben büyük olasılık bayramdan sonra alacağım sepete ekledim duruyor. Aldığımda deneyimleri mi yazarım. Keşke telefonun erken bozulsaydı da fiyatı 7.000 TL civarı iken alsaydık ama ne yapalım nasip işte.

Yok ben büyük olasılık bayramdan sonra alacağım sepete ekledim duruyor. Aldığımda deneyimleri mi yazarım. Keşke telefonun erken bozulsaydı da fiyatı 7.000 TL civarı iken alsaydık ama ne yapalım nasip işte.
Sanırım ben de bekleyeceğim bir süre. Tamamdır haberleşiriz o vakit. Hayırlısı olsun diyelim.

S21 ve S21 FE'de var ve Exynos 2100 ne kadar performanslı bir işlemci olsa da Snapdragon 888 kadar iyi batarya performansına ve sıcaklık performansına sahip değil.

Bu bütçeye zaten alabileceğin en fiyatına uygun cihazlar S21 Plus, S21 ve S21 FE.

S21 ve S21 FE'de var ve Exynos 2100 ne kadar performanslı bir işlemci olsa da Snapdragon 888 kadar iyi batarya performansına ve sıcaklık performansına sahip değil.

Bu bütçeye zaten alabileceğin en fiyatına uygun cihazlar S21 Plus, S21 ve S21 FE.

20 FE yi kullandıktan sonra ben de artık S21FE tavsiye ediyorum batarya dynamic AMOLED 2X ile daha iyi iş sağlıyor tabii ben de Snapdragon tavsiye ederim ama sırf onun için de Xiaomi alınmaz.

20 FE yi kullandıktan sonra ben de artık S21FE tavsiye ediyorum batarya dynamic AMOLED 2X ile daha iyi iş sağlıyor tabii ben de Snapdragon tavsiye ederim ama sırf onun için de Xiaomi alınmaz.
Dostlar maalesef ki 9-10K verdiğim bir telefondan 5-6 saat ekran süresi almak beni mutlu etmez. Batarya konusunda akıl almayacak seviyede kötü bir telefon. Ek olarak ısı konusunda da çok başarılı bulmadım. İşin final kısmında alınabilecek telefon bulamıyoruz. Ekonomimiz sağolsun! Sanırım final aşamasında sarı siteden garantisi bulunmayan, sıfır ve kayıtlı ya da kayıtsız bir telefon almak olacak. OnePlus 10R (Ace) iyi bir fiyata bulunabiliyor. Pasaportum ve yurtdışı imkanım olduğundan süresi bitmeden kayıt ederim diye düşünüyorum. Bu noktada da önerileriniz varsa sunabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı