10000 TL telefon tavsiyesi

Bütçe
10000₺

Wone

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Yeni telefon alacağım arkadaşlar bütçem 10000₺ S20 FE Snapdragon düşünüyorum başka tavsiyeleriniz var mıdır?

@BERWAR

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki S21'in bataryası günlük kullanım için yeterli olur mu hemen şarjı bitsin istemiyorum.

Şahsen yeterli olacağını düşünüyorum.

Açıkçası bu kadar para verip daha sonradan başımın ağrımasını istemiyorum gün içinde oyunumu oynarım instagramda vs. takılırım fakat bu batarya konusu biraz tedirgin etti hocam yorumları vs.de okudum biraz bunun yerine A52s düşünmüyor değilim sizce ne tercih etmeliyim.

Açıkçası bu kadar para verip daha sonradan başımın ağrımasını istemiyorum gün içinde oyunumu oynarım instagramda vs. takılırım fakat bu batarya konusu biraz tedirgin etti hocam yorumları vs.de okudum biraz bunun yerine A52s düşünmüyor değilim sizce ne tercih etmeliyim.

Günlük kullanımda yeterli olacaktır, ancak oyun işin içine girdiğinde yetmeyebilir. A52s bi' tık daha başarılı bu konuda.

1660316169241.png

1660316186214.png

Günlük kullanımda yeterli olacaktır, ancak oyun işin içine girdiğinde yetmeyebilir. A52s bi' tık daha başarılı bu konuda.

Eki Görüntüle 1483430

Eki Görüntüle 1483432

Anladım hocam tamamdır teşekkür ederim yardımlarınız için kararımı verip ikisinden birini alacağım.

Hocam peki 16000 civarına çıkıldığında daha iyi ne alınabilir? @189454 @BERWAR

Bataryası iyi olan bir şey önerirseniz sevinirim.

Samsung'un mağazasında S21 Plus gördüm hoşumada gitti açıkçası nasıldır S22 bataryasından dolayı istemiyorum 3700 mAh.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı