10000 TL ve üstü telefon tavsiyesi

PrimeMusic

Kilopat
Daha fazla  
Selam,

Hayatım boyunca orta segment Android cihazlar (Redmi Note 7 gibi) kullandım, yakınlarım iPhonelarıyla çok iyi kalite videolar çekerken ben tost makinesiyle çekilmiş videolar paylaştım Instagram'da. Artık yüksek seviye bir telefona geçmek istiyorum. Mobil oyunculuğa çok uzağım, telefonda YouTube, Netflix, Prime Video gibi uygulamaları çok kullanıyorum.

-Çok iyi kamera.
-İyi batarya.
-Tercihen 120 Hz.
-Çok video vs. izlediğim için tercihen büyük ekran.

Önerileriniz için teşekkürler şimdiden.

Selam,

Hayatım boyunca orta segment Android cihazlar (Redmi Note 7 gibi) kullandım, yakınlarım iPhonelarıyla çok iyi kalite videolar çekerken ben tost makinesiyle çekilmiş videolar paylaştım Instagram'da. Artık yüksek seviye bir telefona geçmek istiyorum. Mobil oyunculuğa çok uzağım, telefonda YouTube, Netflix, Prime Video gibi uygulamaları çok kullanıyorum.

-Çok iyi kamera.
-İyi batarya.
-Tercihen 120 Hz.

Max bütçeniz ne kadar acaba ?

Selam,

-Çok iyi kamera.
-İyi batarya.
-Tercihen 120 Hz.

Benim gibi telefon kullanan bir insansın.Forumlarda insanlar pek önermesede bütçen varsa iphone 11 al derim ben çok memnunum.Her türlü farkını ortaya koyuyor.

17-18'e çıkabilirim. Bu arada konuda belirtmeyi unuttum ama 3.5mm kulaklık girişi olursa çok iyi olur yoksa yeni bir de kulaklık almam gerekecek.

Ben yerinde olsam Android'den ziyade IOS'a yönelirdim emin ol çok fark ediyor hem daha da uzun ömürlü oluyor. iPhone 11 ya da 2.el XS Max, XR alabilirsiniz.

Ben yerinde olsam Android'den ziyade IOS'a yönelirdim emin ol çok fark ediyor hem daha da uzun ömürlü oluyor. iPhone 11 ya da 2.el XS Max, XR alabilirsiniz.
Ben SE 2022 kullanıyorum fakat size tavsiye etmem dizi filan çok sık izliyorsanız ekranı küçük gelir.

Benim gibi telefon kullanan bir insansın.Forumlarda insanlar pek önermesede bütçen varsa iphone 11 al derim ben çok memnunum.Her türlü farkını ortaya koyuyor.

Ben SE 2022 kullanıyorum fakat size tavsiye etmem dizi filan çok sık izliyorsanız ekranı küçük gelir.
IOS tarafı ilgimi çekiyor bayadır zaten, Androidlerin ömrü kısa geliyor bana. Örneğin 3 yıllık Redmi Note 7'im kasmadan, ısınmadan dolayı kullanılmaz durumda şu an fakat yıllardır Iphone 7 kullanan insanlar tanıyorum. Tek soru işaretim Youtube Vanced gibi modlu uygulama kullanmayı seviyorum, IOS'da bu imkan olmayacak.

Sıfır olarak Samsung Galaxy S22, ikinci el olarak iPhone 12 Pro falan bakılabilir. 12 Pro 120 Hz değil ama 120 Hz olmazsa olmaz bir özellik değil.

Bu arada önerdiğim iki telefon da batarya kısmında o kadar iyi değil. Powerbank gibi telefon istiyorsan bütçe arttırman gerekiyor. Ama dersen ki o kadara gerek yok, S22 de iPhone 12 Pro da yeterlidir.

Selam,

Hayatım boyunca orta segment Android cihazlar (Redmi Note 7 gibi) kullandım, yakınlarım iphonelarıyla çok iyi kalite videolar çekerken ben tost makinesiyle çekilmiş videolar paylaştım Instagram'da. Artık yüksek seviye bir telefona geçmek istiyorum. Mobil oyunculuğa çok uzağım, telefonda YouTube, Netflix, Prime Video gibi uygulamaları çok kullanıyorum.

-Çok iyi kamera.
-İyi batarya.
-Tercihen 120 Hz.

İkinci el 11 Pro Max almanı tavsiye ederim. Ekranın 60Hz olması dışında kusuru olmayan birçok noktada özellikle bataryada mükemmeli sunan bir cihaz.

IOS tarafı ilgimi çekiyor bayadır zaten, Androidlerin ömrü kısa geliyor bana. Örneğin 3 yıllık Redmi Note 7'im kasmadan, ısınmadan dolayı kullanılmaz durumda şu an fakat yıllardır Iphone 7 kullanan insanlar tanıyorum. Tek soru işaretim Youtube Vanced gibi modlu uygulama kullanmayı seviyorum, IOS'da bu imkan olmayacak.
Sana kalmış önceden 6s kullanıyordum ve kaç yıl geçmesine rağmen en ufak bir kasma yoktu.

Yeni konular

Geri
Yukarı