10000 TL'ye 17" oyun dizüstü bilgisayarı önerisi

ultimix

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
esnaf
Merhaba
Bütçe 10 bin, işlemci AMD olabilir, fiyat açısından. FreeDOS olsun. Fiyatı ne kadar düşürürsek o kadar iyi. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu 17'' değil ama bu fiyata daha iyisi yok.

Bütçenizi aşabilirseniz 17'' bu var.

Bu fiyatlarda 17'' ekranlı Monster bulabilirsiniz ama değmez. Attığım MSI'dan her yönden daha kötü olacaklardır.

İlla 17 inç alıcam diyorsanız, excalibur ve monster modellerine yönelmeslisiniz fakat çok sağlam olmayan markalar. Eğer kaliteli istiyorsanız bütçenizi biraz daha arttırıp MSİ alabilirsiniz.

Yukarıda söylenenlere katılıyorum. Ucuza 17.3" laptop almak imkansız oldu. Monster veya Casper alırım diyorsan var ama önermiyorum. Bütçeni arttırman veya 15.6" alman gerekecek.

monster i neden önermiyorsunuz ?
Çok kaliteli malzemeler kullandıkları söylenemez. Arkadaşımda da Monster laptop vardı ve 6 ayda tuşları silinmeye başladı ve 1 yıl sonra da bazı tuşlar takılı kalmaya başladı. Garanti bittikten sonra ses kartı bozuldu. Ekranı 60Hz G-Sync destekliydi ama aktif olmasına rağmen yırtılma sorunu her zaman devam etti. Şimdilerde de ısınma ve stutter sorunu var bu yüzden satıp masaüstü toplama kararı aldı.

ben de monster laptop kullandım 2 kere ve müşteri memnuniyetine önem veriyorlar

Garanti bitse dahi termal macunlar ve o söylediğiniz tuşları değiştirme vs ücretsiz yapılıyor

ses kartını bile belki ücretsiz halledebilirler o kadar önemsiyorlar müşteri memnuniyetini

arkadaşınız sanırım herhangi bi teknik destek magazasına götürmemiş hiç laptopu

Ben memnun kalan kısımlardanım

şuan da monster aryond monitörüm var

masaüstüne geçtim çünkü artık laptop kullanmama gerek yok diye üniversite vs bittiği için

ben de monster laptop kullandım 2 kere ve müşteri memnuniyetine önem veriyorlar

Garanti bitse dahi termal macunlar ve o söylediğiniz tuşları değiştirme vs ücretsiz yapılıyor

ses kartını bile belki ücretsiz halledebilirler o kadar önemsiyorlar müşteri memnuniyetini

arkadaşınız sanırım herhangi bi teknik destek magazasına götürmemiş hiç laptopu

Ben memnun kalan kısımlardanım

şuan da monster aryond monitörüm var

masaüstüne geçtim çünkü artık laptop kullanmama gerek yok diye üniversite vs bittiği için
İzmir'de götürdü ve klavye değişimi için 400 lira para verdi.

Geri
Yukarı