10000 TL'ye bilgisayar tavsiyesi

Tunay123

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben bir laptop almak istiyorum. PUBG Steam falan oynayabileceğim. 10 bin bütçem var ama şu anki piyasada 10 bine alınacak laptoplar hep GTX 1650 ekran kartlı. Ben 1660 Ti veya 1660 Super falan bulursam almayı düşünüyorum. Sizce bunların yerine şu kasayı alıp ModArt PC-MA2 / AMD Ryzen 5 3500 / ASUS DUAL RX 5500 XT OC 8GB EVO / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR 144 hertz 1 ms curved monitör alsam bir tane de daha mı mantıklı olur?

Son düzenleme:
Laptop cidden ihtiyaç mı?
Eğer bir istekse, hiç karışmayın laptop işlerine.
Şu kasa demişsiniz, ne demek istediniz?
Kasanın linkini atar mısınız?

Merhaba arkadaşlar. Ben bir laptop almak istiyorum. PUBG Steam falan oynayabileceğim. 10 bin bütçem var ama şu anki piyasada 10 bine alınacak laptoplar hep GTX 1650 ekran kartlı. Ben 1660 Ti veya 1660 Super falan bulursam almayı düşünüyorum. Sizce bunların yerine şu kasayı alıp 144 hertz 1 ms curved monitör alsam bir tane de daha mı mantıklı olur?
Şu kasa derken hangi kasadan bahsediyorsunuz ?

laptoplardaki performansını bilmem ama 1650ye 10k vermek saçmalıktır tabi öğrencisindir belli sebeplerin vardır bişey diyemem ama şu zamanda türkiyede laptop almak artık pahalıya kaçtı ondan dolayı masaütü

Laptop'a 10k verirken masaüstüne niye 6k düşünüyorsunuz ?
Babacım monitör klavye mouse u neyle alıyım
Kanka 10 binin hepsini harcamak zorun da değilim 2 k ya monitörü alsam klavye mouse kulaklık derken 9 u bulur zaten
Daha iyi hazır sistem var mı bildiğiniz bu fiyat aralığında

Geri
Yukarı