10000 TL'ye hazır sistem önerisi

Elftaşı

Decapat
Daha fazla  
Malum piyasa sıkıntılı. Bu yüzden hazır kasa satın almak istiyorum. Far Cry 6, AC Valhalla gibi oyunları ultra olmasa bile high ayarlarda oynatacak bir sistem bakıyorum. Bütçe 10-15 TL arası. Hazır sistemlerin parçaları değişmiyor diye biliyorum. O yüzden özellikle güç kaynağı kaliteli markalardan olursa sevinirim. En sıkıntılı parça bu.

Parçalar değişmiyor ancak şöyle bir seçeneğin var, mesela 12'ye ekran kartı iyi bir model alırsın, artan 3 lira bütçeyle de atıyorum soğutması, kasası ve PSU'su kötüdür onları yeniler çıkanları da ucuza satarsın. Böyle yapmanı tavsiye ederim. Piyasadaki hiçbir hazır sistem iyi değil maalesef ve yine maalesef GPU stoğu da olmadığı için toplama ya zor ya da pahalı oluyor (Japonya gibi yerlerden getirtmediğin sürece).

Biraz araştırırken şunu buldum;

PSU da baya kaliteli. Demek istediğiniz şu sanırım: RAM, ekran kartı vesaire değişmez ama PSU gibi parçaları değiştirebilirim öyle değil mi?

Bu da oldukça iyi gibi. Şuan ki bilgisayarım da Thermaltake ve 2014 yılından beri kullanıyorum, hiç üzmedi.
Bu nasıl;

Son düzenleme:
Bu da oldukça iyi gibi. Şu anki bilgisayarım da Thermaltake ve 2014 yılından beri kullanıyorum, hiç üzmedi.
Bu nasıl;

Hocam 3060 ile 3060 Ti arasında çok fark var ve attığımın işlemciside sizin attığınızdan daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı