10000 TL'ye Kadar Laptop Tavsiyesi

Merhaba, güncel durum üzerinden en fazla 10bin liraya kadar bir öneri yapabilir misiniz? Normalde bütçem biraz daha yüksekti ancak öngörülemeyen bazı durumlar yüzünden bütçemi düşürmem gerekti. Benim aklımda şu an bu model var, ürünü satan yer, vade farksız 6ay taksite bölüyor olmalı. Başka türlü alamam, ayrıca sizce şimdi almak mı yoksa yılbaşını beklemek mi daha mantıklı olur? Bu benim baktığım ASUS şu an stoklara yeni girmiş ve 1660 Ti & i7 10. nesil kombinasyonunda en uygunu gibi gözüküyor, sizce alınır mı? Teşekkürler.

İndirime girmişken buna bakın hocam

Sadece ekstra olarak 8GB ram için 3bin lira fazla vermek mi? Hem de önerdiğiniz modelde Windows da yok üstüne üstlük.
Windows'un olmaması bir kayıp değil bence. Sadece RAM olarak bakmak ne kadar mantıklı ki zaten şuan 8 GB RAM birçok sorun yaratıyor. Asus'un ROG STRIX adı altında kötü bir modeli olduğunu görmediğim için, soğutma, malzeme kalitesi gibi hususlarda da çok iyi olacağını düşündüğüm için önerdim.

İndirime girmişken buna bakın hocam
İşlemci, ekran kartı ve işletim sistemi olarak daha kötü ve buna rağmen 200TL daha pahalı, pek mantıklı değil gibi sanki.
Windows'un olmaması bir kayıp değil bence. Sadece RAM olarak bakmak ne kadar mantıklı ki zaten şuan 8 GB RAM birçok sorun yaratıyor. Asus'un ROG STRIX adı altında kötü bir modeli olduğunu görmediğim için, soğutma, malzeme kalitesi gibi hususlarda da çok iyi olacağını düşündüğüm için önerdim.
Evet ancak fark olarak ram ve işletim sistemi var, bu yüzden öyle söyledim. Benim verdiğim linke baktınız mı acaba?

Windows'un olmaması bir kayıp değil bence. Sadece RAM olarak bakmak ne kadar mantıklı ki zaten şu an 8 GB RAM birçok sorun yaratıyor. ASUS'un ROG STRIX adı altında kötü bir modeli olduğunu görmediğim için, soğutma, malzeme kalitesi gibi hususlarda da çok iyi olacağını düşündüğüm için önerdim.

Bence 3000TL'ye 32 GB RAM eklese daha mantıklı değil mi :)

Geri
Yukarı