10000 TL'ye laptop öenrisi

Bütçe
10000-20000

Bozcaner

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,
Uzun süre kullanabileceğim, yüksek/orta ayarlarda AAA oyunlar oynayabileceğim ve aynı zamanda uzaktan bağlanma yöntemi ile iş için de kullanılabilecek bir gaming laptop arıyorum. Forumlarda ya da incelemelerde okudukça kafam allak bullak oldu. Tonla çeşitte ve yüksek fiyatta laptop mevcut. Tecrübelerinizden ve bilgilerinizden yola çıkarak önerebileceğiniz F/P laptopları rica ediyorum. Ayrıca çoğunluğu FreeDOS. Kurulumu çok kolay deniyor ama ben bu konuya oldukça yabancıyım. Bunu da hesaba katarak değerlendirirseniz çok sevinirim. İndirim döneminde olduğumuz için 1-2 gün içinde almak istiyorum. Şimdiden cevaplarınız için çok teşekkürler.

Fiyat aralığını aslında 10000-20000 olarak yazmıştım ama başlığı değiştirmişler sanırım.

Aynı özelliklelerde aşağıdaki gibi bir Dell laptop buldum. Sadece ekranı daha küçük. Tabi marka kıyaslaması konusunda bilgim olmadığı için o konuyu değerlendiremiyorum. Sizin görüşünüz nedir bu cihaz hakkında?

Dell G15 5511 Intel Core i7 11800h 16 GB 1TB SSD RTX3060 FreeDOS 15.6" FHD taşınabilir bilgisayar sIF15TGLH22012801p.

Aynı özelliklelerde aşağıdaki gibi bir Dell laptop buldum. Sadece ekranı daha küçük. Tabi marka kıyaslaması konusunda bilgim olmadığı için o konuyu değerlendiremiyorum. Sizin görüşünüz nedir bu cihaz hakkında?

Dell G15 5511 Intel Core i7 11800h 16 GB 1TB SSD RTX3060 FreeDOS 15.6" FHD taşınabilir bilgisayar sIF15TGLH22012801p.

Dell iyi marka ama hiçbir fikrim yok. Omen fırsat ürünü olduğu için ve konuda gayet güzel özetledikleri için önerdim, ama Dell hakkında gerçekten fikrim yok. Bu arada Omen'in ekran kartı Dell'den iyi. Kasası da daha kaliteli(alüminyum) ve şık duruyor. Zaten çok fark yok arada kasa büyüklüğü olarak.

Son düzenleme:
Dell iyi marka ama hiçbir fikrim yok. Omen fırsat ürünü olduğu için ve konuda gayet güzel özetledikleri için önerdim, ama Dell hakkında gerçekten fikrim yok. Bu arada Omen'in ekran kartı Dell'den iyi. Kasası da daha kaliteli(alüminyum) ve şık duruyor. Zaten çok fark yok arada kasa büyüklüğü olarak.

RTX3060 ile RTX3070 arasında 3000 TL'ye değecek bir performans farkı var mı peki?

Yeni konular

Geri
Yukarı