10000 TL'ye laptop öenrisi

Bütçe
10000-20000
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler video için. Performanstan ziyade daha uzun vadeli kullanabilmek açısından RTX3070 daha mantıklı göründü bana bu video ışığında.

Bu cihazda ekran 1080p ancak RTX3070 kart var. Oyun oynarken 1440p ayarlarda oynamak istesem sanırım istediğim görüntü kalitesini yakalayamayacağım. Bu konuda bir bilginiz ya da fikriniz var mı?

Son düzenleme:
Bu cihazda ekran 1080p ancak RTX3070 kart var. Oyun oynarken 1440p ayarlarda oynamak istesem sanırım istediğim görüntü kalitesini yakalayamayacağım. Bu konuda bir bilginiz ya da fikriniz var mı?

Evet, ne yazık ki dediğin gibi en fazla panelin desteklediği kadar olur yani 1920 X 1080. Eğer 2K istiyorsan bunun paneli bayağı iyi ve Legion ama RTX 3060. Gün içinde bakarsan geceleri bazen sepette 20k oluyor, bende almayı düşünüyorum o yüzden sık sık kontrol ediyorum. Bir de bu var ama Slim hakkında gerçekten hiçbir şey bilmiyorum.

@Radeon RX 5500M.

@Radeon RX 5500M merhaba siz bu cihazlar hakkında yorum yapabilir misiniz? RTX3070 barındıran HP Omen 17, ekran olarak 1080p olduğu için bu kadar para vermek mantıklı gelmedi. Bu nedenle RTX3060 olan bu cihazlara yöneldim.

Eyvallah hocam çok teşekkürler.
Bu arada bu PC'yi sitede bayağı araştıran kullanan var bunu alabilirsin sanırım. MSI üretimi iyi bir PC diye biliyorum.

@Radeon RX 5500M.

@Radeon RX 5500M merhaba siz bu cihazlar hakkında yorum yapabilir misiniz? RTX3070 barındıran HP Omen 17, ekran olarak 1080p olduğu için bu kadar para vermek mantıklı gelmedi. Bu nedenle RTX3060 olan bu cihazlara yöneldim.

Eyvallah hocam çok teşekkürler.

Hocam sırf 1080p ekran yüzünden 140W 3070 gibi bir canavardan vazgeçilmez. Ben olsam Omen alırdım.

20k vermem gerekeceği için gerçekten ihtiyacım var mı bu kadar ona emin olamıyorum. Monster tulbar T7 25.1 modeli hem fiyat olarak hem de özellikleri açısından daha mantıklı geldi.

Aynı soruyu son yaşadıklarımdan sonra bende soruyorum hocam. 3070 güçlü bir kart evet ama lazım olacak mı emin değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı