10000 TL'ye laptop önerisi

Xeaph

Decapat
Daha fazla  
Dostlar, orta seviye oyunları oynatabilecek, günlük kullanımda kafa ağrıtmayacak, özellikle uzun süre (5 yıl gibi) götürebilecek bir laptop arıyoruz arkadaşıma. Aklınızdaki cihazları benimle paylaşırsanız sevinirim, teşekkürler.

Hocam hiçbir cihaz 5 yıl götürmez. Garantiyi bile 2 yıl veriyor. Cihazı en temiz kullansak bile 2 yıldan sonra bakım yaptırmak gerekiyor.
orta seviye oyunları oynatabilecek,
Ben bu laptopu kullanıyorum. Günlük kullanımda kafa ağrıtmıyor yeni nesil AAA oyunlarda zorlanabilir ama CS ve Valorant için yeterli. Clevo kasa muhabbeti çok sıkıntı diyorlar ancak ben zorlayacak seviyede oyun veya program çalıştırmadığım için yeterli geliyor. Daha iyi kasalı fiyat olarak iyi varsa atın derim.(RAM 16GB yapılması daha iyi olur.)

Sıfır alabileceğin en iyi laptop bu:
RAM'i arttır ekran kartı 1050-1050 Ti arası bir güçte.
İkinci el bakarsan:

Hocam hiçbir cihaz 5 yıl götürmez. Garantiyi bile 2 yıl veriyor. Cihazı en temiz kullansak bile 2 yıldan sonra bakım yaptırmak gerekiyor.

Ben bu laptopu kullanıyorum. Günlük kullanımda kafa ağrıtmıyor yeni nesil AAA oyunlarda zorlanabilir ama CS ve Valorant için yeterli. Clevo kasa muhabbeti çok sıkıntı diyorlar ancak ben zorlayacak seviyede oyun veya program çalıştırmadığım için yeterli geliyor. Daha iyi kasalı fiyat olarak iyi varsa atın derim.(RAM 16GB yapılması daha iyi olur.)
Değerli yorumun için teşekkür ederim kral. Önerdiğin pc bütçeyi aşıyor. 5 yıldan kastım zaten tam performans değil. Hani normal kullanımda bayılmasın istiyorum. Beşinci yılın sonunda pc ayakta kalsın demek çok iyimser bir yaklaşım olur farkındayım bunun.
Sıfır alabileceğin en iyi laptop bu:
RAM'i arttır ekran kartı 1050-1050 Ti arası bir güçte.
İkinci el bakarsan:
Yorumunuz için teşekkür ederim. Önermiş olduğunuz Msı laptopla, Apex, Rainbow gibi oyunlarda nasıl bir verim alabiliriz?

Değerli yorumun için teşekkür ederim kral. Önerdiğin PC bütçeyi aşıyor. 5 yıldan kastım zaten tam performans değil. Hani normal kullanımda bayılmasın istiyorum. Beşinci yılın sonunda PC ayakta kalsın demek çok iyimser bir yaklaşım olur farkındayım bunun.

Yorumunuz için teşekkür ederim. Önermiş olduğunuz MSI laptopla, Apex, Rainbow gibi oyunlarda nasıl bir verim alabiliriz?

Böyle performansı:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Böyle performansı:
Hocam yardımlarınız için çok çok teşekkür ederim. Bu cihaz işimizi gayet iyi bir şekilde görecektir. Tekrardan teşekkür ederim vakit ayırdığınız için.

Hocam yardımlarınız için çok çok teşekkür ederim. Bu cihaz işimizi gayet iyi bir şekilde görecektir. Tekrardan teşekkür ederim vakit ayırdığınız için.

Bir şey değil hocam.

Geri
Yukarı