10000 TL'ye sistem tavsiyesi

Bütçe
10000

Malikocak

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 10000 TL kadar bütçem var (monitör, klavye vs. hariç). Hazır sistem mi yoksa toplama mı alsam daha kârlı olur? Ben kendim toplayacak kadar bilgim yok. Parçaları alıp toplatacagım. Hazır sistem de Akakçe, İncehesap gibi birkaç siteye baktım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba arkadaşlar, 10000 TL kadar bütçem var (monitör, klavye vs. hariç). Hazır sistem mi yoksa toplama mı alsam daha kârlı olur? Ben kendim toplayacak kadar bilgim yok. Parçaları alıp toplatacagım. Hazır sistem de Akakçe, İncehesap gibi birkaç siteye baktım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Kesinlikle kendin topla bu sitenin toplumu baya iyi pc topluyor benimde fazla bilgim yok.

Tavsiyem 3000 serisini bekleyip 3070 almanızdır. Çıktığında tekrar konu açarsınız çok daha güçlü bir sistem toplanmış olur.

Tavsiyem 3000 serisini bekleyip 3070 almanızdır. Çıktığında tekrar konu açarsınız çok daha güçlü bir sistem toplanmış olur.

Aynen, zaten 3070'lerin en düşüğü 4800 TL. Yani bir şey olmaz.

Ben PC toplamayı biliyorum ama YouTube'da toplama videoları var.

Son düzenleyen: Moderatör:
5.nesil Ryzen'lar geliyor.
Ama onun için beklemeniz lazım.
AMD ekran kartı konusunda sanırım hala üretime devam ediyor ki güzel bir launch olsun.
O yüzden ya AMD'yi bekleyeceğiz ya da 3070 alıp gideceğiz :D

Geri
Yukarı