10000TL laptop önerisi

Bütçe
10000
Bak bu bilgiler gerçekten çok işime yaradı. O zaman 17.3 helios 300 var hepsiburada da. 11.500TL.

Sanırım Legion 5'den eksiğide mux switch ve 1x16 ram olması.
Hocam kusura bakmayın ben de pek istemiyorum ama sürekli bütçeyi yükseltirseniz diyoruz.
Bunda 16 GB RAM olması sorun değil, Helios'u yükseltmeyle hemen hemen aynıya gelir.

O zaman 10000TL ile başlayan bütçeyi legion 5 için artırmak zorunda kaldık desene. Eğer ki bu hafta indirime girerse alacağım girmezse de öbür hafta alacağım. Ters köşe yapıp da fiyatı uçurmazlar inşallah. :D

O zaman 10000TL ile başlayan bütçeyi Legion 5 için artırmak zorunda kaldık desene. Eğer ki bu hafta indirime girerse alacağım girmezse de öbür hafta alacağım. Ters köşe yapıp da fiyatı uçurmazlar inşallah. :D
Umarım hocam, ben de 7-8K ile başladım 12-13K civarı bakınıyorum şu an 😃 17.3" ve 2070 olsaydı alırdım. İndirimin ne zaman biteceğini bilmiyorum ama RTX 20 serisinin üretimi bitmiş. Stok biterse tekrar gelmeyebilir, uyarayım dedim. 😃 Hayırlı uğurlu olsun şimdiden, güle güle sağlıklı günlerde kullanın :)

Girsin hocam, MSI Alpha 15e 3 fan çıkışı koymuş. Dolayısıyla Alpha 17 ve Legion 5E göre daha fazla ısınıyor.
Cevapların için teşekkürler hocam.
@Dark Lord of the Sith.
Hocam Legion 5 için hangi Windows 10 sürümünü kullanmalıyım? Elimde Enterprise Key var driverler ile bir sıkıntı yapar mı? Bir iki arkadaş driverler ile bayağı cebelleşmişti.
Cevapların için teşekkürler hocam.
@Dark Lord of the Sith.
Hocam Legion 5 için hangi Windows 10 sürümünü kullanmalıyım? Elimde Enterprise Key var driverler ile bir sıkıntı yapar mı? Bir iki arkadaş driverler ile bayağı cebelleşmişti.
@Dark Lord of the Sith

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı