10000TL laptop önerisi

Hocam Ideapad bundan sonra 11'e kolay kolay düşmez. Amazon'da vardı orada stok bitti. Yeni stok gelince tahmini 12K civarı satış fiyatı olur. İtopya'da karne indirimleri ile belki düşebilir.

Hocam yine düşecek karne falan diye çok büyük ihtimalle ama fiyatları çıkartıp düşürme ihtimalleri de var sonradan.

Bu model Amazon'da 11K ya düşmüş idi tekrar düşebilir.

Bu attğınız siteden direk
İtopya'nin indirimini bekleyip 5600h olan Lenovo'yu alin bence 11300H la bayağı güç farkı var.
Linkini atabilir misiniz rica etsem?

Şöyle bir durumda var eğer indirime girmezse alamaz ve alternatif Laptoplar'ın fiyatı artarsa problem olur. O yüzden almak için en mantıklı an, şu an.

Bence gene de karne indirimleri beklenebilir az kaldi zaten.

Arkadaşlar o zamn bekliyorum direkt diğer modelledi boş verdim şu an sadece Acer'e bekliyor olacağım. Sağolun.
Ideapad diyecektim pardon.
Bence gene de karne indirimleri beklenebilir az kaldi zaten.
Teşşekürler.

Şöyle bir durumda var eğer indirime girmezse alamaz ve alternatif Laptoplar'ın fiyatı artarsa problem olur. O yüzden almak için en mantıklı an, şu an.

Hocam ben de öyle diyerek Hepsiburada üzerinden Ideapad aldım 13.5000'e. Sonra İtopya aynı modeli 13K yaptı. Fiyatlar düşüyor her zaman.
Bu attğınız siteden direk.

Linkini atabilir misiniz rica etsem?

Siteden direk derken?

Arkadaşlar o zamn bekliyorum direkt diğer modelledi boş verdim şu an sadece Acer'e bekliyor olacağım. Sağolun.
Ideapad diyecektim pardon.

Teşşekürler.
IdeaPad i5
IdeaPad R5
Acer
Linkler üzerinden kontrol edebilirsiniz.
Acer'de çok fark olacağını sanmıyorum.
İtopyadaki IdeaPad'in fiyatı düşebilir.
Amazon üzerindeki IdeaPad belki bir ihtimalle oda düşebilir.
Hocam ben de öyle diyerek Hepsiburada üzerinden Ideapad aldım 13.5000'e. Sonra İtopya aynı modeli 13K yaptı. Fiyatlar düşüyor her zaman.

Siteden direk derken?
Bende Amazondaki IdeaPad'i aldım şuan 1.5K civarı kardayım bakalım ne olacak.

IdeaPad i5
IdeaPad R5
Acer
Linkler üzerinden kontrol edebilirsiniz.
Acer'de çok fark olacağını sanmıyorum.
İtopya'daki Ideapad'in fiyatı düşebilir.
Amazon üzerindeki Ideapad belki bir ihtimalle oda düşebilir.

Bende Amazon'daki Ideapad'i aldım şu an 1.5k civarı kardayım bakalım ne olacak.

Yine aynı fiyata düşer ama zarar etmezsiniz bence.

Önerilen 3 cihaz yani 2 Lenovo ve 1 Acer en alinilabilirler. 3700U için açık konisiyim çok kotu işlemci. Ryzen 3. nesil mobiller çok zayıf, 3700U'yu bırak 3750h gibi performans modeli bile i5 9300H'dan zayıf. 3700U laptop almak i5 8. nesil laptop almak gibi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı