10.000 TL monitör önerisi

Bütçe
10000

IEJDERI

Hectopat
Monitör
Samsung ve Asus
Yeni monitör alacağım ama çok kararsız kaldım. 27 inç monitör alacağım ve bütçe 10 bin gibi limit koydum.
Aklımda Samsung Odyssey G7 modeli var ama ASUS modellerinde aklım kaldı.
Yardımcı olursanız bu 2 marka model arasında öneriniz varsa çok sevinirim.
ASUS modellerinde model seçemedim ama genel olarak 2K 144Hz ve üzeri olabilir. 4K düşünmedim o fiyatlarda var mı bilmiyorum fikirlere açığım.
Söylemeyi unutmuşum panel olarak IPS ya da VA panel fark etmez. Monitör oyun ve film çok aktif kullanıyorum ona göre söyleyebilirsiniz.

Aynen hocam bunada baktım güzel bu da ama bunun internette inceleme videosunu bulamadım ben hep yabancı var o yüzden bilgi alamadım. Özellik olarak yazıyor yeterli ama Samsung G7 ile karşılaştırma yapsak hangisi öne cıkar.

Hocam sadece size bir öneri de bulunmak istiyorum 10K bütçe ile 240Hz monitörden aşağı düşmemenizi öneririm.
Gelişen bu teknoloji de çok iyi olacaktır hem de güzel yatırım.

Hocam sadece size bir öneri de bulunmak istiyorum 10K bütçe ile 240Hz monitörden aşağı düşmemenizi öneririm.
Gelişen bu teknoloji de çok iyi olacaktır hem de güzel yatırım.
samsung g7 alın diyosun ozaman 240hz çünkü o
Dell Alienware Aw2720hfa 27" 1ms 240hz Full Hd Hdmı Dp Freesync Ips Gaming Monitör Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL alınabilr - https://www.amazon.com.tr/GAMING-VG...words=2k+240+hz+monitör&qid=1653470066&sr=8-6
dell marka hiç bakmadımda diğer sölediğiniz asus modeline bi bakim

Amazon'dan Odyssey G7 alabilirsiniz.
28" 4K 144Hz ve 27" 2K 240Hz modelleri mevcut.

samsung g7 alın diyosun ozaman 240hz çünkü o
Samsung gerek TV gerek Monitör konusunda özellikle de LED konusunda gerçekten iyi bir firma.
Ancak oyunculara yönelik içerisinde özellik barındırıyor mu monitör hakkında bir bilgim yok siz çok fazla bilgisayar başında oturan birisi olduğunuzu söylediniz.
Özellik açısından çok daha çeşitli monitörlere bakılabilir bulunamazsa Samsung tercih edilebilir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı