10000TL ve alt fiyata laptop önerisi

Bütçe
0-10000

chkabo

Hectopat
Arkadaşlar öncelikle selamlar. Yaklaşık 2 haftadır laptop arayışı içerisindeyim. Ancak sanırım benim sorunum olan kararsızlıktan dolayı alacağım laptopu bulamadım. Aradığım laptop özelliği öncelikle piyasaya sürülen oyunların genelini en düşükte de olsa çalıştırabilmesi. Photoshop'da kullanıyorum bunlarda da iyi olması gerekli. Birazcık araştırdım sanırım i7 olan bilgisayarlarda daha hızlı şekilde render oluyormuş. Sizden ricam çok da aşırıya kaçmadan bana laptop(10K altı) önerebilir misiniz? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptoplarda işlemci olarak Intelden şaşma diye bir şey duymuştum sence doğru mu?
i5 render konusunda zorluk çekiyor araştırmalarım bu yönde başka önerebileceğiniz bir şey var mı?

Laptoplarda işlemci olarak Intel'den şaşma diye bir şey duymuştum sence doğru mu?

i5 render konusunda zorluk çekiyor araştırmalarım bu yönde başka önerebileceğiniz bir şey var mı?

Bu fiyatta ya ya i5'ya da 4600H bulursunuz. Bütçe artarsa istediğiniz bütün özellikler;

Bu fiyatta ya ya i5'ya da 4600H bulursunuz. Bütçe artarsa istediğiniz bütün özellikler;
Bütçemi belki bir miktar arttırabilirim eğer bu sizin önerdiğiniz bilgisayarı alırsam memnun kalır mıyım çevrenizde kullanan var mı acaba?
i7 10750H ve 1650 Ti var. Kalitesini bilmiyorum.
Teşekkür ederim hemen araştıracağım.

Bütçemi belki bir miktar arttırabilirim eğer bu sizin önerdiğiniz bilgisayarı alırsam memnun kalır mıyım çevrenizde kullanan var mı acaba?

Teşekkür ederim hemen araştıracağım.

Acer Nitro'yu alırsanız sizi üzmez.
Not: İsterseniz ocak ayında yeni nesil laptoplar tanıtılacak. Beklemek isteseniz diye belirtmek istedim.

Çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için. Sanırım bu kararsızlıkla ocak ayını bekleyeceğim ancak buraya gelen cevapları da değerlendirmem lazım.
Merhaba.Ben de bütçene uygun laptop var monster çok temiz açıkcası kullanma fırsatım dahi olmadı pek 6 ay daha garantisi var

Yeni konular

Geri
Yukarı