1000TL 1080P 75Hz Monitör Önerisi

balvenie

Hectopat
1080P ve 75Hz monitör aramaktayım ve iki gün sonra uygun bir şey bulursam alacağım. Fiyat konusu aslında kredi kartıyla alacağım için limit belirlemedim fakat f/p bir ürün alırsam daha iyi olabilir. 1000TL altında bir şey olması daha iyi olur ama küçük bir şey istemiyorum, 23 inç gibi olursa sevinirim. Önerilerinizi bekliyorum Technopat Ailesi.

Son düzenleme:
300 TL çok gelirse 180 TL daha katıp bunu da alabilirsin;

Şuanlık donanımım her oyunda 144FPS sabit verebilecek kadar yüksek değil. Yazın buna yönelik bir sistem toplamayı düşünüyorum tam olarak kesin değil. Düşük bir ihtimal de olsa ertelenebilir, bunun dolayısıyla 144Hz monitör şu anlık abartı ve israf olur tam anlamıyla.

Eğer düşünürsen AOC G2460PF 24'' 1ms 144Hz Monitorum var 5-6 ay kullandım.Garantisi herşeyi duruyor.Bi kutudan çıkartırken bir de temizlik yaparken elim degmistir.Hiç bir sorunu yok

Samsung C24F396 alınabilir. Freesync mevcut. VA panel, curved bir monitör. Freesync açınca 72 Hz olabiliyor. 4 MS ama ne kadar etkiler bilemem.
Linki: Samsung C24F396 23.5" VA Panel LED Curved Monitör, Full HD, FreeSync, 72 Hz: Amazon.com.tr

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı