1000TL bandında tablet önerisi

Mrjoeblack

Centipat
Arkadaşlar selamlar, dizi film izlemek için tablet önerisine ihtiyacım var. 8inchten büyük olursa sevinirim. Hediye alacağım için 2.el tercih edemiyorum.
Ortalama bütçe 1000 TL.

qGhosT

Centipat
Yer
Asus'un fabrikasından Rog phone 5 çalıyor.

Bu ya da bu tercih edilebilir.

Bence matepad T8 alın.

Polo G

Picopat
Yer
Yalova
Lenovo markasına göz atmanı tercih ederim özellikleri düşük olsa dahi özellik bakımından diğer markalara göre işlemci sayesinde daha performanslı oluyor.

KemikAlly

Centipat
Amazon fire HD 8 öneririm yeni çıkan 8inç modeli güzel. Bendeki model 2 GB RAM ve PUBG, CoD gibi oyunları oynatıyor. Fire HD 8 ise 3GB ve CPU'su daha performanslı.

qGhosT

Centipat
Yer

Ses konusunda iyi olsa da 4 çekirdekli bir işlemciye sahip. Bir süre sonra kasmaya başlayacaktır. Onun yerine Huawei T8 alınması daha iyi olur.

Amazon fire HD 8 öneririm yeni çıkan 8inç modeli güzel. Bendeki model 2 GB RAM ve PUBG, CoD gibi oyunları oynatıyor. Fire HD 8 ise 3GB ve CPU'su daha performanslı.

RAM'i 1.5GB olduğu için ve işlemcisi de kötü olduğu için pek tercih edilesi değil.

Polo G

Picopat
Yer
Yalova
Ses konusunda iyi olsa da 4 çekirdekli bir işlemciye sahip. Bir süre sonra kasmaya başlayacaktır. Onun yerine Huawei T8 alınması daha iyi olur.

RAM'i 1.5GB olduğu için ve işlemcisi de kötü olduğu için pek tercih edilesi değil.

Şu ana kadar o işlemciyi kullanan bayağı cihaz gördüm. Sorunsuz bal gibi çalışıyor uzun süre dahi olsa😀.

KemikAlly

Centipat

Hocam o eski fire HD 8, ben yenisinden bahsediyorum.

qGhosT

Centipat
Yer
Yukarı