1000TL civarı TWS kulaklık önerisi

ripkek

Femtopat
Arkadaşlar bu fiyatı veriyorsam beni biraz tatmin etmeli ama öyle bir kulaklık bulamadım. Jabra Elite active 75t aklıma yatmıştı ama o da 1400TL. Bu paralara krallar gibi kulak üstü alırım diyorum, fakat kulaklığı aktif kullanıyorum metrobüs spor vs. bu sebeple TWS kulaklık önerilerinizi bekliyorum. Şu an JBL T710BT sipariş ettim 1100LIRAya ama TWS bulursam iptal edeceğim.

Galaxy Buds 2
Galaxy Buds Plus
Sony XM3
Sennheiser CX
Bu siteden önerilere ve grafik eğrilerine bakabilirsiniz.

rtings ve versus gibi sitelerdeki verileri çok fazla baz almayı önermiyorum. bu sitelere güvenerek aldığım anker, skullcandy marka kulaklıklar hayal kırıklığı oldu.
Galaxy Buds 2
Galaxy Buds Plus
Sony XM3
Sennheiser CX
Bu siteden önerilere ve grafik eğrilerine bakabilirsiniz.

rtings ve versus gibi sitelerdeki verileri çok fazla baz almayı önermiyorum. bu sitelere güvenerek aldığım anker, skullcandy marka kulaklıklar hayal kırıklığı oldu.
Versus ve epey için aynı fikirdeyim fakat rtings'deki grafik eğriler genel olarak aldığım ürünlerdeki gerçeği yansıtıyor. Örneğin Galaxy Buds 2 için tiz değerleri kötü denmiş gerçekten de alınca sibilansa uğradığını fark edip EQ ile biraz oynamak zorunda kaldım. Fakat ses karakteri konusu zaten değişken olduğu için o konuda kesin bir bilgi bulunamıyor. Ayrıca çoğu alışveriş sitesi TWS'leri kişisel eşya olarak değerlendirip iade almıyor ondan dolayı kulaklık tercihi gerçekten zor bir tercih.

Versus ve epey için aynı fikirdeyim fakat rtings'deki grafik eğriler genel olarak aldığım ürünlerdeki gerçeği yansıtıyor. Örneğin Galaxy Buds 2 için tiz değerleri kötü denmiş gerçekten de alınca sibilansa uğradığını fark edip EQ ile biraz oynamak zorunda kaldım. Fakat ses karakteri konusu zaten değişken olduğu için o konuda kesin bir bilgi bulunamıyor. Ayrıca çoğu alışveriş sitesi TWS'leri kişisel eşya olarak değerlendirip iade almıyor ondan dolayı kulaklık tercihi gerçekten zor bir terc
Versus ve epey için aynı fikirdeyim fakat rtings'deki grafik eğriler genel olarak aldığım ürünlerdeki gerçeği yansıtıyor. Örneğin Galaxy Buds 2 için tiz değerleri kötü denmiş gerçekten de alınca sibilansa uğradığını fark edip EQ ile biraz oynamak zorunda kaldım. Fakat ses karakteri konusu zaten değişken olduğu için o konuda kesin bir bilgi bulunamıyor. Ayrıca çoğu alışveriş sitesi TWS'leri kişisel eşya olarak değerlendirip iade almıyor ondan dolayı kulaklık tercihi gerçekten zor bir tercih.
Daha önce 3 tws aldım. Üçünü de iade edebildim. Ürünün sesinin azalması, ses gelmemesi ve bağlantı sorunları gibi şikayetleri daha çok dikkate alıyorlar. Şarj kutusuyla ilgili şeyler için pek iade almıyorlar.

Geri
Yukarı