1000TL İşlemci soğutucu önerileri

csadem34

Decapat
Daha fazla  
Selamlar, öneri istiyorum 1000TL'ye kadar. Benim düşündüklerim bunlar, hangisini en fazla önerirsiniz?

SE 224 XT veya Auraflow X 240.

Hyper 212 overpriced geliyor, 120mm olanlardan Lite olan eski ML120L olanda pompa ve fan sorunları var; aynısı ML240L için de geçerli.

Hangi işlemci ile kullanacaksın?

SE 224 XT veya Auraflow X 240.

Hyper 212 overpriced geliyor, 120mm olanlardan Lite olan eski ML120L olanda pompa ve fan sorunları var; aynısı ML240L için de geçerli.

Hangi işlemci ile kullanacaksın?
R5 2600X,inanılmaz ısınıyor sırf ısındığı için kullanımı azaltıyorum core boost,voltaj indirme vs.

R5 2600X,inanılmaz ısınıyor sırf ısındığı için kullanımı azaltıyorum core boost,voltaj indirme vs.

SE 224 XT alabilirsin o halde, hazır biraz düşmüş fiyatı.

İstersen beyaz modeli tercih edebilirsin:

Selamlar, öneri istiyorum 1000TL'ye kadar. Benim düşündüklerim bunlar, hangisini en fazla önerirsiniz?

Bütçe biraz daha artarsa. Onun dışında;

(T6)

Bütçe biraz daha artarsa. Onun dışında;

(T6)

Snowman T6'nın fiyatı uygunmuş overclockda yapmayı planlıyorum iş görür mü sizce ?
SE 224 XT alabilirsin o halde, hazır biraz düşmüş fiyatı.

İstersen beyaz modeli tercih edebilirsin:

Şuan alamıcam malesef bir ay sonrası için bakıyorum.Bu soğutucu overclocklu da iş görür mü yani iyice soğutur mu yük altında ?

Snowman T6'nın fiyatı uygunmuş overclockda yapmayı planlıyorum iş görür mü sizce?

İş görmese zaten atmam. İşlemciniz için fazlasıyla yeterlidir. 70 derecenin üzerine çıkartmaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yaklaşık aynı sonuç verir işlemci ve fan bir tık farklı olsa da.

Şuan alamıcam malesef bir ay sonrası için bakıyorum.Bu soğutucu overclocklu da iş görür mü yani iyice soğutur mu yük altında ?

Hem T6 hem de SE 224 XT soğutabilir, ne kadar OC yapacağına bağlı. Ama örneğin 4.2GHz 1.1-1.2v gibi değerleri taşır ikisi de.

İş görmese zaten atmam. İşlemciniz için fazlasıyla yeterlidir. 70 derecenin üzerine çıkartmaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yaklaşık aynı sonuç verir işlemci ve fan bir tık farklı olsa da.
teşekkür ederim ikinize de
Hem T6 hem de SE 224 XT soğutabilir, ne kadar OC yapacağına bağlı. Ama örneğin 4.2GHz 1.1-1.2v gibi değerleri taşır ikisi de.
Bir şey daha sormak istiyorum forumdan yardım alarak OC yapabilir miyim sizce hiçbir fikrim yok oc yapmakla alakalı.

Geri
Yukarı