1000TL kulaklık önerisi

wruno967

Hectopat
Merhabalar, daha 1 gün öncesine kadar 200-250 TL'lik Gaming kulaklık bakarken şimdi Türkiye satış fiyatı 1000 TL civarı olan kulaklıklara bakmak nasip oldu. Burada birkaç arkadaş bilir çok konu açtım kulaklıkla ilgili çok kararsız kaldım en sonunda yurt dışından bir tanıdık bana getirebileceğini söyledi. İyi ki acele etmemişim. Şimdi tabii öğrenci olduğumuzdan 1000 TL'lik kulaklıkların açıp videosuna bile girmedim daha önce. İlk sorum yurt dışından gelip benim burada garantisini kullanacagım bir marka var mıdır? Logitech'in uluslararası garantisi var diye duydum ne kadar doğru sorayım dedim. Eğer öyle bir garanti yoksa buradaki satış fiyatı 1000 TL civarı gamer kulaklık önerisi alabilir miyim? Önceliğim rahatlıktır. Gece 1-2 tane baktım bir Logitech G Pro X var iyi gözukuyor bir de HyperX ilgimi çekiyor fakat Cloud 2'den başka bir modelini bilmiyorum. Cloud 2'den iyisi var mı onu da sormak isterim. Bunların garantisi uluslararası olmayacaksa uzun süre dayanıklı bir şey önerirseniz sevinirim. Bu arada gelmelerine daha 2 ay var onlar gelene kadar idarelik Gamepower mei al sat yapacagım. Almak isteyen arkadaslar için dusuncelerimi paylasabilirim.

bu logitech g pro x ten dahamı iyi?

Yeni konular

Geri
Yukarı