1000TL kulaklık önerisi

Blackshark V2 test etmiş biri olarak önermiyorum. THX o kadar abartı ki anlatamam. Kağıt üstünde Blackshark V2 daha iyi duruyor bende bundan dolayı aldım ve test ettim ancak hiç memnun kalmayıp iade ettim. Cloud 2'den devam ediyorum halen. Ek olarak Arctis 5 önerilmiş ancak Arctis 5 modeli de Cloud 2'den iyi değil onu da belirteyim.
Teşekkür ederim dostum yorumun için çoğu kişi Cloud 2 de hemfikir gibi bir kaç yorum daha bekliyeyim başka önerisi, fikri olan yoksa en kısa zamanda sipariş edeyim.

Bir de Cloud Alpha önerilmiş forumda. Cloud 2 vs Cloud Alpha olarak fark nedir hangisi daha iyi ve tercih edilmeli bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

@Bloody111 Cloud alpha cloud2'den daha iyi ve daha gelişmiş ama ses yonganın da iyi olması lazım cünkü cloud alpha'da ses kartı yok. Senin anakartın iyi gibi, ses yongasını bulamadım MSI Tomahawk Max modelinin ama herhalde Cloud alpha'yı besler.

@1card1 @nokaEXE şimdi o zaman sizce nasıl tercih etmeliyim, eğer ses kartı alacaksam masraf artıyor sanırım yaklaşık 300TL daha. Öneriniz nedir?

Eğer bütçe varsa Cloud Alpha + Hyperx ses kartı alınabilir eğer o bütçeye çıkamam derseniz Cloud 2 alabilirsiniz. Ben kullanmadım ancak Cloud Alpha daha iyi diyorlar.

Eğer bütçe varsa Cloud Alpha + Hyperx ses kartı alınabilir eğer o bütçeye çıkamam derseniz Cloud 2 alabilirsiniz. Ben kullanmadım ancak Cloud Alpha daha iyi diyorlar.
Dostum sanırım Cloud II alıcağım karar verdim. Alpha + ses kartı bütçeyi biraz zorlar Cloud II daha iyi olucaktır ancak biraz araştırdım çok kişi dip ses sorunundan şikayetçi. Kronik problem vs muhabbetleri dönüyor senin fikrin nedir bu konu hakkında kullanmış biri olarak? Böyle bir problemle karşılaşma şansım yüksek mi?

Dostum sanırım Cloud II alıcağım karar verdim. Alpha + ses kartı bütçeyi biraz zorlar Cloud II daha iyi olucaktır ancak biraz araştırdım çok kişi dip ses sorunundan şikayetçi. Kronik problem vs muhabbetleri dönüyor senin fikrin nedir bu konu hakkında kullanmış biri olarak? Böyle bir problemle karşılaşma şansım yüksek mi?
Ben 3 sene önce aldım ve 3 senedir bu sorunu yaşamadım. Yakın zamanda alanlarda yaşayan çok kişi var açıkcası. Bizde bu yıl içerisinde 2 adet daha aldık yine yaşamadık ama dediğim gibi yaşayanlar var. Böyle bir sıkıntı yaşarsan iade edebilirsin.

Bende bir soru yönelteyim;

Benim Kulaklığım Sennheiser GSP 300 değiştirmeyi düşünüyorum. Logitech G PRO X, Cloud II, Logitech G733 bunlardan herhangi birisi için değiştirmeye gerek var mı? Varsa tercih hangisi olmalı?

Bence bu bütçede Cloud II bi tık mantıksız.
Ayrıca bknz: Asus ROG Strix Go 2.4
Bende bir soru yönelteyim;

Benim Kulaklığım Sennheiser GSP 300 değiştirmeyi düşünüyorum. Logitech G PRO X, Cloud II, Logitech G733 bunlardan herhangi birisi için değiştirmeye gerek var mı? Varsa tercih hangisi olmalı?
Herhangi bir deformasyon vs. yoksa bence değiştirmeye lüzum yok. Ama değişiklik istiyorsanız G733 öneririm. Başka alternatifler de vardır tabii.

Bence bu bütçede Cloud II bir tık mantıksız.
Ayrıca bknz: Asus ROG Strix Go 2.4

Herhangi bir deformasyon vs. yoksa bence değiştirmeye lüzum yok. Ama değişiklik istiyorsanız G733 öneririm. Başka alternatifler de vardır tabii.

Öncelikle önerin için teşekkürler dostum, ancak Wireless istemiyorum. Bu bütçede başka Cloud IIden daha iyi önerebileceğin bir kulaklık var mı? Yoksa Cloud II yi almayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı