1000TL kulaklık önerisi

BlackShark v2X pişman ettirecek bir kulaklık değil.

Ama eline 600TL geçtiğinde keşke bu parayı v2ye verseydim de çok daha yüksek özellikleri kullansaydım diyecek. Kötü bir kulaklık değil ama V2 ile X arasında faekedilir bir fark var. Sadece mikrofon çıkartıp takmasına ve THX özelliğine o para verilir.

THX özelliğini v2X cihazında kullanmak aylık 15dolar olması lazım zaten.

Ama eline 600TL geçtiğinde keşke bu parayı v2ye verseydim de çok daha yüksek özellikleri kullansaydım diyecek. Kötü bir kulaklık değil ama V2 ile X arasında faekedilir bir fark var. Sadece mikrofon çıkartıp takmasına ve THX özelliğine o para verilir.

THX özelliğini v2X cihazında kullanmak aylık 15dolar olması lazım zaten.
Çok daha yüksek özellikler ? Sürücüleri zaten temel olarak aynı ama V2'nin ses kalitesi bir tık daha iyi, THX, speedflex kablo, kumaş pad, çıkarılabilir mikrofon vs. Alabilirse zaten alsın ama bütçesi kısıtlıysa ve zorlaması gerekiyorsa yeterli zaten.

Biri 1000TL diğeri 1600TL %60 daha fazla. Bozuluna kadar kullan bu işin sonu yok çünkü 600daha ekle V2 Pro al diyen çıkacak sonra diğeri gelecek V3 Pro derken Bose senheisera kadar gidecek olay :) profesyonel oyuncu değilsen ortalama bir kulaklık işini görür. Kulaklıkla da yüksek sesle oyun oynamayın su an cezasını çekiyorum ben tiz seslerde düşme varmış. 95desibeli geçmeyin size tavsiyem devamlı yüksek sese maruz kalan kulakta ilerleyen yıllarda işitme kaybı meydana gelmesi kaçınılmaz çok ses veriyor diye pahalı kulaklıklar almanıza gerek yok ses duyma esiginiz 20dB ortalama olarak zaten. Ses yalıtımı olmasına dikkat edin özellikle sesleri daha iyi duymak için bu kısmı önemli. Dışarıdan ses alirsaniz oyuna odaklanamazsiniz.

Para biriktirip normal V2 almakta fayda var. Yerinizde olsam bütçeyi arttırıp bir daha hiç kulaklık almazdım. Kendim kullanıyorum çok memnunum. Özellikle FPS oyunlarında çok öncelik sağlıyor. (diğer işlerinizde de çok kaliteli ses performansı veriyor)
Yaklaşık 2 katı bütçe ayıramayacağım açıkçası.

Geri
Yukarı