1000TL Monitör önerisi

ZenN

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar, yeni bir monitör almaya karar verdim, bütçe olarak şu an 1000TL fakat 250-300TL üstüne çıkabilirim? Almak için 3-4 gün bekleyebilirim sıkıntı yok, monitör özelliklerin neredeyse hiç anlamadığım için size soruyorum bildiğim tek şey HZ ve ekran boyutu :D. Bu monitör hoşuma gitti fakat dediğim gibi panelden falan hiç anlamam. 24 inç olmasını ve minimum 75 Hz olmasını istiyorum, maksimum 1300 TL olarak monitör önerebilirseniz çok iyi olur, şimdiden teşekkürler.

Bu monitöre de baktım fakat daha önce hiç kavisli monitör kullanmadım, o yüzden pek içime sinmedi :D
Hocam bende bunu aldığımda ilk defa bunu kullandım kavisli olarak. İlk 1 hafta değişik geliyor sonra insan alışıyor hiç yadırgamıyorum düz monitör daha tuhaf geliyor bana şu an.

Hocam bende bunu aldığımda ilk defa bunu kullandım kavisli olarak. İlk 1 hafta değişik geliyor sonra insan alışıyor hiç yadırgamıyorum düz monitör daha tuhaf geliyor bana şu an.
Bu monitörü düşünücem, 144 HZ olması benim için artı zaten rekabetçi oyunlar oynuyorum, peki monitörün renk kalitesi nasıl söylermisiniz :D

Bu monitörü düşünücem, 144 HZ olması benim için artı zaten rekabetçi oyunlar oynuyorum, peki monitörün renk kalitesi nasıl söylermisiniz :D
Gayet güzel VA panel zaten oyun için tam iyi bence. Tek sorunu tepkime hızı 4ms onuda profesyonel oyuncu değilsen anlamazsın bile ben noob olduğumdan anlamıyorum mesela :D. Herhangi bir şikayetim yok monitörden gayet hoş TN panel Viewsonic monitörden geçtim buna her yönden renk olarak da daha güzel.

Geri
Yukarı