1000TL Monitör önerisi

aliköse

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Dj
1000 TL'ye kadar monitör önerisi rica ediyorum.
Mümkünse hoparlörlü, 1 ms, 75 Hz FreeSync destekli olması ve çerçeve oranı Inch'e olması önceligimdir.
Inch olarak 23 ile 25 arası istiyorum. Bulduklarım şunlar bakıp seçerseniz ya da başka önerirseniz sevinirim.
.

.

Son düzenleyen: Moderatör:
Birinci seçenek olan Acer bahsettiğin fiyat aralığında (1000 ₺'ye kadar) iyi monitördür tavsiye ederim. İki monitörün karşılaştırılmasına buradan ulaşabilirsin. İkinci Seçenek olan AOC biraz daha büyüktür. ACER panel IPS tir yani TN ye göre daha canlı renkler verir.

Ayrıca Yusuf Can'ın dediği gibi biraz daha arttırabilirsen 144 Hz alabilecek masaüstü ya da laptobun varsa kesinlikle 144 Hz geçiş yapmalısın aynı fikirdeyim.

Son düzenleme:
1000 TL'ye kadar monitör önerisi rica ediyorum.
Mümkünse hoparlörlü, 1 ms, 75 Hz FreeSync destekli olması ve çerçeve oranı Inch'e olması önceligimdir.
Inch olarak 23 ile 25 arası istiyorum. Bulduklarım şunlar bakıp seçerseniz ya da başka önerirseniz sevinirim.
.

.
Eğer monitör alacaksanız 200TL arttırıp adam akıllı AOC 24G2U5/BK 23.8” 1ms 75Hz FreeSync WLED IPS Full HD Pivot Gaming Monitör - incehesap.com bunu alın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı