1000TL mouse önerisi

Benim attıklarımın hepsi ağır hocam 😃

Ya SteelSeries Rival 650 ya da ROG Gladius 2 veya Gladius 2 Origin tercih edeceğim sizce hangisi en iyisidir?
Büyük el için ve hafif fare arıyorsun Deathadder V2 öneririm. İncelemem:
Fiyat olarak Amazon.com.tr'de 500 TL:
Hocam çok hafif sevmiyorum öneriniz için teşekkürler.

Ya SteelSeries Rival 650 ya da ROG Gladius 2 veya Gladius 2 Origin tercih edeceğim sizce hangisi en iyisidir?

3'ü arasından en mantıklı olan Rival 650 gibi duruyor. Hem görüntüsü hem ağırlıklarını değiştirilebilir olması açısından tercih edebileceğiniz bir mouse.

Rival 650'nin uzun kullanımda sıkıntı yarattığını duyduğumdan beri önermiyorum, sağ veya sol click belli bir süre sonra daha ağırlaşıyormuş yani basmak zorlaşıyormuş.

ROG Gladius 2 kötü, Gladius 2 Originin de sensörü çok güzel değil, o fiyata PWM 3391 sensörlü ve kablosuz IronClaw RGB var.

@Erdem32146 diğerleri 500 lirayken o 1100 lira, bunu da hesaba katın.

Rival 650'nin uzun kullanımda sıkıntı yarattığını duyduğumdan beri önermiyorum, sağ veya sol Click belli bir süre sonra daha ağırlaşıyormuş yani basmak zorlaşıyormuş.

ROG Gladius 2 kötü, Gladius 2 Origin'in de sensörü çok güzel değil, o fiyata PWM 3391 sensörlü ve kablosuz Ironclaw RGB var.

@Erdem32146 diğerleri 500 lirayken o 1100 lira, bunu da hesaba katın.

Hocam peki Corsair'in bütçem içinde kablosuz ve ağır bir faresi var mı açıkçası kablosuz fare kullanmayı özlemedim değil.

Arkadaşlar 1000TL mouse için bütçem var şu an kullandığım SteelSeries Rival 3 elime küçük geliyor. Elim 20cm uzunluğunda ve 10cm genişliğinde fare palm tutuyorum. Bütçenin hepsini kullanmasam iyi olur. Yani en fazla 700-800TL'ye gelirse iyi olur.
El boyutun ve tutuşun için en iyi seçenek.

Yeni konular

Geri
Yukarı