1000TL oyun amaçlı kulaklık tavsiyesi

Bütçe
350-500-1000

Elegant Lotus

Kilopat
Makaleler
5
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU : R7 5800X
MB : Msi B550-A Pro AM4 Socket MB
RAM : 4x8 3200Mhz CL15 XPG D41 Tuf alliance
SSD : 1 TB 980 Evo +G1 1TB + 512GB M.2 XPG S20G
PSU : NZXT 650W 80+ Gold
CASE : DLX21
GPU : RTX 3070 TI 8GB GDDR6X EVGA FTW3 Ultra
Keyboard : XPG Summoner Red SW
Mouse : Razer deathadder V2
Headset : Hyper X Cloud II wireless
Monitor : Asus rog strix 320Hz 2k 27"
Meslek
Radyoloji teknikeri
Merhabalar tekrardan. Elimdeki MSI GH-50 kulaklığı iade edip yeni bir kulaklık almaya karar verdim. Bass kalitesi çok iyi olan ve kontrolcuye sahip bir kulaklık arıyorum. 500 Bandında olursa hoş olur lakin limit 1000TL. Dahili mikrofonu olması daha güzel olur. (Titreşim motorlu olursa daha da güzel olur ama şart değil.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet hocam kime desem cloud 2 diyor. Tek endişem bassların kalitesiz olup oyunda rakibinin sesini alamamk. Mesela msi de Keleşle mı sıkıyorum demire mı vuruyorum anlamıyorum. Yanımdan geçen adamı bile duyamıyordum...
Mesela hyper x cloud alpha alınır mı bunun yerine?

Yani arada 1000 oyunyor...

Ben 1 ay önce Cloud 2 aldım tavsiye üzerine, harika bir kulaklık. Hem rahatlık olsun hem de bass kalitesi olsun. 7.1'de harika bir şekilde çalışıyor. Önerimdir.

Evet hocam kime desem Cloud 2 diyor. Tek endişem bassların kalitesiz olup oyunda rakibinin sesini alamamk. Mesela MSI de keleşle mı sıkıyorum demire mı vuruyorum anlamıyorum. Yanımdan geçen adamı bile duyamıyordum...
Mesela Hyper X Cloud Alpha alınır mı bunun yerine?

Hocam Cloud 2 aldım ya hiç tavsiye etmiyorum ne 7.1i ne stereo su Gaming olarak hiç tatmin etmedi her yerde insanların önerdiğini görüp aldım vallahi memnun değilim. Kablosuz bakıyorum şimdi satacağım bunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı