1000TL oyuncu koltuğu önerisi

• Konuyu başlatan Ged
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 395

Ged

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bel ve sırt ağrısı çekiyorum. İllaki oyuncu koltuğu olsun renkli vs. olsun demiyorum. 1000TL bütçem var. Boyum 1.85; kilom 82. benim belimi destekleyebilecek, bu fiyata alabileceğim en düzgün ve kaliteli oyuncu koltuğu ne tavsiye edersiniz? Bütçeyi duruma göre 1200'e kadar çıkarabilirim. Dediğim gibi fiyat performans olması önemli benim için.

Son düzenleyen: Moderatör:
İki arkadaşımda şu ürün var, ikisi de çok memnun. Gittim gördüm, çelik yıldız ayağı var, bir dereceye kadar geriye de yatıyor, bel ve boyun desteği de var. Fiyatı da fena değil

Arkadaşlar bel ve sırt ağrısı çekiyorum. İllaki oyuncu koltuğu olsun renkli vs. olsun demiyorum. 1000TL bütçem var. Boyum 1.85; kilom 82. benim belimi destekleyebilecek, bu fiyata alabileceğim en düzgün ve kaliteli oyuncu koltuğu ne tavsiye edersiniz? Bütçeyi duruma göre 1200'e kadar çıkarabilirim. Dediğim gibi fiyat performans olması önemli benim için.

Hocam en az xDrive alın bence ortalama 1500-1600 olması lazım ama hem kaliteli ürünleri var teknik destekleri de çok iyi. XPrime'dan ve xrancerdan şikayet edenler vardı forumda, sonuçta koltuğu 1 defa alıyorsunuz iyisinden alın bence.

Geri
Yukarı