1000TL SSD önerisi

Bütçe
Max 1000 tl

Marshal

Centipat
Daha fazla  
Anakart
Msi b550m mortar
Merhaba,
Sistemimde tek eksik kalan SSD için önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar. 1TB almak üzereydim 1 hafta kadar önce. Fiyatları uçtu. 500 GB'a düşmeye karar verdim. Halihazırda oynadığım oyunlar CS:GO ve DotA2. topladıktan sonra 4-5 tane hikayeli oyun yüklemek istiyorum yeni çıkanlardan.

Aşağıdaki modeller ile ilgili düşünceleriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeyi arttırma şansımız var mı ?
Gerek yok benim attığımı alsın. PCIe 4.0 istiyorsan 500GB'ı unut. 1TB'lıklara bakmaya başla. 500GB PCIe 4.0'lar fiyatını hak etmiyor.

SN750 ile benim attığım benzer ürünler. Samsung'da gereksiz pahalı fiyatını hak etmiyor.
SN750 ile benim attığım benzer ürünler. Samsung'da gereksiz pahalı fiyatını hak etmiyor.

Ayrıca 970 EVO Plus'ların içeriğini değiştiriyor artık Samsung.

Gerek yok benim attığımı alsın. PCIe 4.0 istiyorsan 500GB'ı unut. 1TB'lıklara bakmaya başla. 500GB PCIe 4.0'lar fiyatını hak etmiyor.
Kullandığınız bir ürün müdür ? 4.0 fiyatları yüksek farkındayım. 3.0 ssd'yi 4.0 yerinde kullanabiliyorum sonuçta değil mi?
Samsung fiyatı biraz yüksek geliyor dostum. Bir de şöyle düşünüyorum; 500gb samsung alacağıma 1tb daha düşük seviye ssd alırım daha iyi. İkinci attığınız da samsung bu arada.

Geri
Yukarı